MUNTEANU CONSTRUCT SRL

MUNTEANU CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 19141396, Nr. Reg. Com. J2006001249277. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 octombrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, ORŞ. BICAZ, STR. PĂLTINIŞ, BL.11, SC.A, ET.1, AP.25, cod poștal 615100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUNTEANU CONSTRUCT SRL
CUI
19141396
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006001249277
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 octombrie 2006
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, ORŞ. BICAZ, STR. PĂLTINIŞ, BL.11, SC.A, ET.1, AP.25
Cod poștal
615100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MUNTEANU CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.778.883 lei, un profit net de 406.564 lei și un număr mediu de 30 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.091.482 lei2017 · Cifra de afaceri: 4.536.635 lei2018 · Cifra de afaceri: 8.149.183 lei2019 · Cifra de afaceri: 24.277.372 lei2020 · Cifra de afaceri: 26.021.467 lei2021 · Cifra de afaceri: 29.427.388 lei2022 · Cifra de afaceri: 32.240.794 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.149.092 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.045.869 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.778.883 lei2016 · Profit net: 23.315 lei2017 · Profit net: 483.783 lei2018 · Profit net: 1.659.004 lei2019 · Profit net: 2.137.034 lei2020 · Profit net: 3.429.452 lei2021 · Profit net: 2.342.383 lei2022 · Profit net: 1.398.940 lei2023 · Profit net: 220.693 lei2024 · Profit net: 440.948 lei2025 · Profit net: 406.564 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.091.482 lei'162017: 4.536.635 lei'172018: 8.149.183 lei'182019: 24.277.372 lei'192020: 26.021.467 lei'202021: 29.427.388 lei'212022: 32.240.794 lei32,2 mil.'222023: 12.149.092 lei'232024: 14.045.869 lei'242025: 12.778.883 lei12,8 mil.'25
Profit net lei
2016: 23.315 lei'162017: 483.783 lei'172018: 1.659.004 lei'182019: 2.137.034 lei'192020: 3.429.452 lei3,4 mil.'202021: 2.342.383 lei'212022: 1.398.940 lei'222023: 220.693 lei'232024: 440.948 lei'242025: 406.564 lei407 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MUNTEANU CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.778.883 lei în scădere față de 2024 406.564 lei în scădere față de 2024 16.713.417 lei în scădere față de 2024 3.731.854 lei 9.942.081 lei −2.232.656 lei 30 în scădere față de 2024
2024 14.045.869 lei în creștere față de 2023 440.948 lei în creștere față de 2023 20.517.013 lei în creștere față de 2023 4.608.034 lei 12.516.458 lei −2.578.791 lei 38 în scădere față de 2023
2023 12.149.092 lei în scădere față de 2022 220.693 lei în scădere față de 2022 19.986.710 lei în scădere față de 2022 5.884.171 lei 10.616.115 lei −2.819.352 lei 84 în scădere față de 2022
2022 32.240.794 lei în creștere față de 2021 1.398.940 lei în scădere față de 2021 21.212.197 lei în scădere față de 2021 10.280.714 lei 7.743.380 lei −2.902.405 lei 146 în creștere față de 2021
2021 29.427.388 lei în creștere față de 2020 2.342.383 lei în scădere față de 2020 28.189.233 lei în creștere față de 2020 18.554.410 lei 16.290.433 lei 6.347.768 lei 48 în creștere față de 2020
2020 26.021.467 lei în creștere față de 2019 3.429.452 lei în creștere față de 2019 19.801.419 lei în creștere față de 2019 14.306.049 lei 10.356.740 lei 4.229.186 lei 24 în creștere față de 2019
2019 24.277.372 lei în creștere față de 2018 2.137.034 lei în creștere față de 2018 10.794.028 lei în creștere față de 2018 5.413.382 lei 8.245.064 lei 2.232.234 lei 20 în creștere față de 2018
2018 8.149.183 lei în creștere față de 2017 1.659.004 lei în creștere față de 2017 6.515.974 lei în creștere față de 2017 2.605.295 lei 5.357.378 lei 1.756.765 lei 10 în scădere față de 2017
2017 4.536.635 lei în creștere față de 2016 483.783 lei în creștere față de 2016 2.349.142 lei în creștere față de 2016 1.404.339 lei 1.615.578 lei 670.775 lei 42 în creștere față de 2016
2016 1.091.482 lei 23.315 lei 778.207 lei 345.757 lei 619.442 lei 186.992 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.