MUNTIANU GABI TOUR S.R.L.

MUNTIANU GABI TOUR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40956835, Nr. Reg. Com. J2019001525223. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 10 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA ROZELOR, NR.12, CAMERA 1, BL.B8, SC.B, ET.1, AP.6, cod poștal 700204. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUNTIANU GABI TOUR S.R.L.
CUI
40956835
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001525223
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 aprilie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA ROZELOR, NR.12, CAMERA 1, BL.B8, SC.B, ET.1, AP.6
Cod poștal
700204
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2024, MUNTIANU GABI TOUR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 193.750 lei, o pierdere netă de 49.457 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 42.800 lei2020 · Cifra de afaceri: 54.450 lei2021 · Cifra de afaceri: 119.650 lei2022 · Cifra de afaceri: 191.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 194.300 lei2024 · Cifra de afaceri: 193.750 lei2019 · Profit net: −5.680 lei2020 · Profit net: −65.257 lei2021 · Profit net: 13.461 lei2022 · Profit net: −53.988 lei2023 · Profit net: 67.173 lei2024 · Profit net: −49.457 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 42.800 lei20192020: 54.450 lei20202021: 119.650 lei20212022: 191.000 lei20222023: 194.300 lei194 mii20232024: 193.750 lei194 mii2024
Profit net lei
2019: −5.680 lei20192020: −65.257 lei−65 mii20202021: 13.461 lei20212022: −53.988 lei20222023: 67.173 lei67 mii20232024: −49.457 lei−49 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MUNTIANU GABI TOUR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 193.750 lei în scădere față de 2023 −49.457 lei în scădere față de 2023 273.898 lei în creștere față de 2023 142.993 lei 4.936 lei −125.969 lei 2
2023 194.300 lei în creștere față de 2022 67.173 lei în creștere față de 2022 232.350 lei în scădere față de 2022 115.326 lei 68.315 lei −48.709 lei 2
2022 191.000 lei în creștere față de 2021 −53.988 lei în scădere față de 2021 269.932 lei în creștere față de 2021 143.713 lei 10.338 lei −115.881 lei 2
2021 119.650 lei în creștere față de 2020 13.461 lei în creștere față de 2020 186.066 lei în creștere față de 2020 80.884 lei 43.288 lei −61.894 lei 2
2020 54.450 lei în creștere față de 2019 −65.257 lei în scădere față de 2019 107.225 lei în creștere față de 2019 29.963 lei 1.907 lei −75.355 lei 2
2019 42.800 lei −5.680 lei 90.109 lei 83.763 lei 866 lei −5.480 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare