MURAL INVESTMENTS S.R.L.

MURAL INVESTMENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 39681005, Nr. Reg. Com. J04/1118/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 27 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. 1 MAI, NR.30, cod poștal 605200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MURAL INVESTMENTS S.R.L.
CUI
39681005
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1118/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iulie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. 1 MAI, NR.30
Cod poștal
605200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2024, MURAL INVESTMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.730 lei, un profit net de 27.860 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 27.850 lei2021 · Cifra de afaceri: 600 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.225 lei2023 · Cifra de afaceri: 30.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 99.730 lei2018 · Profit net: −250 lei2019 · Profit net: 8.412 lei2020 · Profit net: −228 lei2021 · Profit net: −32.188 lei2022 · Profit net: −44.341 lei2023 · Profit net: −37.537 lei2024 · Profit net: 27.860 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 27.850 lei20192021: 600 lei20212022: 8.225 lei20222023: 30.500 lei20232024: 99.730 lei100 mii2024
Profit net lei
2018: −250 lei20182019: 8.412 lei20192020: −228 lei20202021: −32.188 lei20212022: −44.341 lei−44 mii20222023: −37.537 lei20232024: 27.860 lei28 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MURAL INVESTMENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 99.730 lei în creștere față de 2023 27.860 lei în creștere față de 2023 152.584 lei în creștere față de 2023 25.559 lei 48.733 lei −78.292 lei —
2023 30.500 lei în creștere față de 2022 −37.537 lei în creștere față de 2022 143.573 lei în creștere față de 2022 26.995 lei 10.426 lei −106.152 lei —
2022 8.225 lei în creștere față de 2021 −44.341 lei în scădere față de 2021 105.560 lei în creștere față de 2021 28.432 lei 8.514 lei −68.614 lei —
2021 600 lei −32.188 lei în scădere față de 2020 62.726 lei în creștere față de 2020 29.868 lei 8.585 lei −24.273 lei —
2020 — −228 lei în scădere față de 2019 0 lei — 8.134 lei 8.134 lei —
2019 27.850 lei 8.412 lei în creștere față de 2018 0 lei în scădere față de 2018 — 8.362 lei 8.362 lei —
2018 — −250 lei 339 lei 167 lei 122 lei −50 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare