MURARU CONSTRUCT DESIGN S.R.L.

Radiată din 20 ianuarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MURARU CONSTRUCT DESIGN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 43013780, Nr. Reg. Com. J05/1596/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. SOMEŞULUI, NR.4, BL.PC33, AP.1, cod poștal 410560. Societatea este radiată din data de 20 ianuarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MURARU CONSTRUCT DESIGN S.R.L.
CUI
43013780
Stare
Radiată din 20 ianuarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J05/1596/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 septembrie 2020
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. SOMEŞULUI, NR.4, BL.PC33, AP.1
Cod poștal
410560
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, MURARU CONSTRUCT DESIGN S.R.L. a raportat o pierdere netă de 14.417 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 43.227 lei2021 · Cifra de afaceri: 80.062 lei2022 · Cifra de afaceri: 112.305 lei2023 · Cifra de afaceri: 121.212 lei2020 · Profit net: 22.180 lei2021 · Profit net: 25.410 lei2022 · Profit net: 23.235 lei2023 · Profit net: 25.401 lei2024 · Profit net: −14.417 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 43.227 lei20202021: 80.062 lei20212022: 112.305 lei20222023: 121.212 lei121 mii2023
Profit net lei
2020: 22.180 lei20202021: 25.410 lei25 mii20212022: 23.235 lei20222023: 25.401 lei20232024: −14.417 lei−14 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MURARU CONSTRUCT DESIGN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −14.417 lei în scădere față de 2023 2.584 lei în scădere față de 2023 0 lei 2.824 lei 240 lei —
2023 121.212 lei în creștere față de 2022 25.401 lei în creștere față de 2022 3.276 lei în scădere față de 2022 3.385 lei 46.838 lei 46.947 lei 2
2022 112.305 lei în creștere față de 2021 23.235 lei în scădere față de 2021 7.283 lei în creștere față de 2021 5.010 lei 41.720 lei 39.447 lei 2 în creștere față de 2021
2021 80.062 lei în creștere față de 2020 25.410 lei în creștere față de 2020 5.749 lei în scădere față de 2020 — 53.539 lei 47.790 lei 1
2020 43.227 lei 22.180 lei 8.501 lei — 30.881 lei 22.380 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare