MURESAN LAURA AIS SRL

MURESAN LAURA AIS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 37893214, Nr. Reg. Com. J08/1884/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 5 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.9, cod poștal 500449. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MURESAN LAURA AIS SRL
CUI
37893214
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1884/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iulie 2017
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.9
Cod poștal
500449
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, MURESAN LAURA AIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 721.229 lei, un profit net de 8.641 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 178.655 lei2021 · Cifra de afaceri: 657.490 lei2022 · Cifra de afaceri: 617.371 lei2023 · Cifra de afaceri: 553.970 lei2024 · Cifra de afaceri: 641.024 lei2025 · Cifra de afaceri: 721.229 lei2020 · Profit net: 56.685 lei2021 · Profit net: 186.944 lei2022 · Profit net: 90.378 lei2023 · Profit net: 88.831 lei2024 · Profit net: 32.227 lei2025 · Profit net: 8.641 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 178.655 lei20202021: 657.490 lei20212022: 617.371 lei20222023: 553.970 lei20232024: 641.024 lei20242025: 721.229 lei721 mii2025
Profit net lei
2020: 56.685 lei20202021: 186.944 lei187 mii20212022: 90.378 lei20222023: 88.831 lei20232024: 32.227 lei20242025: 8.641 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MURESAN LAURA AIS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 721.229 lei în creștere față de 2024 8.641 lei în scădere față de 2024 87.073 lei în scădere față de 2024 67.462 lei 33.630 lei 8.851 lei 2
2024 641.024 lei în creștere față de 2023 32.227 lei în scădere față de 2023 114.756 lei în creștere față de 2023 82.336 lei 64.957 lei 32.437 lei 2
2023 553.970 lei în scădere față de 2022 88.831 lei în scădere față de 2022 38.844 lei în scădere față de 2022 117.189 lei 31.162 lei 109.507 lei 2 în scădere față de 2022
2022 617.371 lei în scădere față de 2021 90.378 lei în scădere față de 2021 91.932 lei în creștere față de 2021 152.043 lei 29.331 lei 90.588 lei 3
2021 657.490 lei în creștere față de 2020 186.944 lei în creștere față de 2020 14.573 lei în creștere față de 2020 124.304 lei 77.413 lei 187.144 lei 3 în scădere față de 2020
2020 178.655 lei 56.685 lei 6.019 lei 1 lei 62.903 lei 56.885 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare