MURETRAVBAT S.R.L.

MURETRAVBAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40817624, Nr. Reg. Com. J24/846/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GHIOCEILOR, NR.1, AP.11, cod poștal 430085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MURETRAVBAT S.R.L.
CUI
40817624
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/846/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GHIOCEILOR, NR.1, AP.11
Cod poștal
430085
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MURETRAVBAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 893.048 lei, un profit net de 88.365 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 95.413 lei2020 · Cifra de afaceri: 430.484 lei2021 · Cifra de afaceri: 751.281 lei2022 · Cifra de afaceri: 652.627 lei2023 · Cifra de afaceri: 521.023 lei2024 · Cifra de afaceri: 633.698 lei2025 · Cifra de afaceri: 893.048 lei2019 · Profit net: 13.229 lei2020 · Profit net: 28.244 lei2021 · Profit net: 116.147 lei2022 · Profit net: 129.388 lei2023 · Profit net: 23.778 lei2024 · Profit net: −26.648 lei2025 · Profit net: 88.365 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 95.413 lei20192020: 430.484 lei20202021: 751.281 lei20212022: 652.627 lei20222023: 521.023 lei20232024: 633.698 lei20242025: 893.048 lei893 mii2025
Profit net lei
2019: 13.229 lei20192020: 28.244 lei20202021: 116.147 lei20212022: 129.388 lei129 mii20222023: 23.778 lei20232024: −26.648 lei−27 mii20242025: 88.365 lei88 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MURETRAVBAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 893.048 lei în creștere față de 2024 88.365 lei în creștere față de 2024 79.235 lei în creștere față de 2024 143.084 lei 92.854 lei 156.703 lei 5 în creștere față de 2024
2024 633.698 lei în creștere față de 2023 −26.648 lei în scădere față de 2023 20.330 lei în scădere față de 2023 1.943 lei 86.725 lei 68.338 lei 4
2023 521.023 lei în scădere față de 2022 23.778 lei în scădere față de 2022 23.384 lei în scădere față de 2022 3.091 lei 331.279 lei 310.986 lei 4 în scădere față de 2022
2022 652.627 lei în scădere față de 2021 129.388 lei în creștere față de 2021 37.374 lei în creștere față de 2021 4.240 lei 320.342 lei 287.208 lei 5 în scădere față de 2021
2021 751.281 lei în creștere față de 2020 116.147 lei în creștere față de 2020 25.122 lei în creștere față de 2020 125 lei 182.817 lei 157.820 lei 7 în creștere față de 2020
2020 430.484 lei în creștere față de 2019 28.244 lei în creștere față de 2019 24.868 lei în creștere față de 2019 125 lei 66.416 lei 41.673 lei 6 în creștere față de 2019
2019 95.413 lei 13.229 lei 14.896 lei 125 lei 28.200 lei 13.429 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare