MUSES BY AMP S.R.L.

MUSES BY AMP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39953576, Nr. Reg. Com. J23/8675/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 3 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. DOINEI, NR.60 A, ETAJ MANSARDAT, CAMERA 1, AP.14, cod poștal 077086. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUSES BY AMP S.R.L.
CUI
39953576
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/8675/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 octombrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. DOINEI, NR.60 A, ETAJ MANSARDAT, CAMERA 1, AP.14
Cod poștal
077086
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, MUSES BY AMP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.810 lei, o pierdere netă de 2.498 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 940 lei2019 · Cifra de afaceri: 15.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 35.140 lei2023 · Cifra de afaceri: 52.225 lei2024 · Cifra de afaceri: 27.538 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.810 lei2018 · Profit net: −12.506 lei2019 · Profit net: −29.856 lei2020 · Profit net: −21.681 lei2021 · Profit net: −25.600 lei2022 · Profit net: 5.522 lei2023 · Profit net: 38.112 lei2024 · Profit net: 9.783 lei2025 · Profit net: −2.498 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 940 lei20182019: 15.400 lei20192022: 35.140 lei20222023: 52.225 lei52 mii20232024: 27.538 lei20242025: 12.810 lei13 mii2025
Profit net lei
2018: −12.506 lei'182019: −29.856 lei−30 mii'192020: −21.681 lei'202021: −25.600 lei'212022: 5.522 lei'222023: 38.112 lei38 mii'232024: 9.783 lei'242025: −2.498 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MUSES BY AMP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.810 lei în scădere față de 2024 −2.498 lei în scădere față de 2024 46.008 lei în scădere față de 2024 — 7.484 lei −38.524 lei —
2024 27.538 lei în scădere față de 2023 9.783 lei în scădere față de 2023 49.871 lei în scădere față de 2023 — 13.845 lei −36.026 lei —
2023 52.225 lei în creștere față de 2022 38.112 lei în creștere față de 2022 57.419 lei în scădere față de 2022 — 11.610 lei −45.809 lei —
2022 35.140 lei 5.522 lei în creștere față de 2021 92.362 lei în scădere față de 2021 — 8.441 lei −83.921 lei 1
2021 — −25.600 lei în scădere față de 2020 95.255 lei în creștere față de 2020 — 5.812 lei −89.443 lei —
2020 — −21.681 lei în creștere față de 2019 69.655 lei în creștere față de 2019 — 5.812 lei −63.843 lei —
2019 15.400 lei în creștere față de 2018 −29.856 lei în scădere față de 2018 49.255 lei în creștere față de 2018 — 7.093 lei −42.162 lei 1
2018 940 lei −12.506 lei 14.299 lei 317 lei 1.676 lei −12.306 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare