MUSIC STAGE PRODUCTION S.R.L.

Inactivă fiscal din 14 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MUSIC STAGE PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38933392, Nr. Reg. Com. J2018000479229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9039 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANASTASIE PANU, NR.13/15, TRONSON 5. MEZANIN. LA CABINET DE AVOCAT OANA MIHAELA SERGHIUTA, SC.2C, cod poștal 700390. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 14 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUSIC STAGE PRODUCTION S.R.L.
CUI
38933392
Stare
Inactivă fiscal din 14 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2018000479229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANASTASIE PANU, NR.13/15, TRONSON 5. MEZANIN. LA CABINET DE AVOCAT OANA MIHAELA SERGHIUTA, SC.2C
Cod poștal
700390
Cod CAEN
9039
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, MUSIC STAGE PRODUCTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.497 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 299.457 lei2019 · Cifra de afaceri: 40.108 lei2020 · Cifra de afaceri: 58.866 lei2022 · Cifra de afaceri: 141.634 lei2018 · Profit net: 230.643 lei2019 · Profit net: −611 lei2020 · Profit net: 15.442 lei2021 · Profit net: −5.614 lei2022 · Profit net: 53.388 lei2023 · Profit net: −15.689 lei2024 · Profit net: −225 lei2025 · Profit net: −3.497 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 299.457 lei299 mii20182019: 40.108 lei20192020: 58.866 lei20202022: 141.634 lei142 mii2022
Profit net lei
2018: 230.643 lei231 mii'182019: −611 lei'192020: 15.442 lei'202021: −5.614 lei'212022: 53.388 lei'222023: −15.689 lei−16 mii'232024: −225 lei'242025: −3.497 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MUSIC STAGE PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.497 lei în scădere față de 2024 122.398 lei în creștere față de 2024 — 156.615 lei 34.217 lei 0
2024 — −225 lei în creștere față de 2023 118.898 lei — 156.612 lei 37.714 lei 0
2023 — −15.689 lei în scădere față de 2022 118.898 lei în creștere față de 2022 — 156.837 lei 37.939 lei 0
2022 141.634 lei 53.388 lei în creștere față de 2021 117.378 lei în creștere față de 2021 — 171.006 lei 53.628 lei —
2021 — −5.614 lei în scădere față de 2020 45.073 lei în scădere față de 2020 — 334.529 lei 289.456 lei 0
2020 58.866 lei în creștere față de 2019 15.442 lei în creștere față de 2019 45.337 lei în scădere față de 2019 — 340.407 lei 295.070 lei 0
2019 40.108 lei în scădere față de 2018 −611 lei în scădere față de 2018 45.856 lei în creștere față de 2018 — 324.873 lei 279.017 lei 0
2018 299.457 lei 230.643 lei 2.652 lei — 233.495 lei 230.843 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare