MUSTHAVE VISION S.R.L.

Inactivă fiscal din 6 aprilie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MUSTHAVE VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 39806273, Nr. Reg. Com. J17/1199/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe. Societatea a fost înființată la data de 29 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. TECUCI, NR.3, MEZANIN, CAMERA 4, BL.V3, SC.3, cod poștal 800120. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 6 aprilie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUSTHAVE VISION S.R.L.
CUI
39806273
Stare
Inactivă fiscal din 6 aprilie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J17/1199/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 august 2018
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. TECUCI, NR.3, MEZANIN, CAMERA 4, BL.V3, SC.3
Cod poștal
800120
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6311
Domeniu de activitate
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe

Situații financiare

În 2022, MUSTHAVE VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.276 lei, un profit net de 30.011 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 48.252 lei2019 · Cifra de afaceri: 68.225 lei2020 · Cifra de afaceri: 64.155 lei2021 · Cifra de afaceri: 47.405 lei2022 · Cifra de afaceri: 31.276 lei2018 · Profit net: 46.812 lei2019 · Profit net: 63.170 lei2020 · Profit net: 58.912 lei2021 · Profit net: 44.647 lei2022 · Profit net: 30.011 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 48.252 lei20182019: 68.225 lei68 mii20192020: 64.155 lei20202021: 47.405 lei20212022: 31.276 lei31 mii2022
Profit net lei
2018: 46.812 lei20182019: 63.170 lei63 mii20192020: 58.912 lei20202021: 44.647 lei20212022: 30.011 lei30 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MUSTHAVE VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 31.276 lei în scădere față de 2021 30.011 lei în scădere față de 2021 575 lei în scădere față de 2021 — 219.330 lei 218.755 lei —
2021 47.405 lei în scădere față de 2020 44.647 lei în scădere față de 2020 2.834 lei în creștere față de 2020 — 191.579 lei 188.745 lei —
2020 64.155 lei în scădere față de 2019 58.912 lei în scădere față de 2019 2.101 lei în creștere față de 2019 — 171.199 lei 169.098 lei —
2019 68.225 lei în creștere față de 2018 63.170 lei în creștere față de 2018 627 lei în creștere față de 2018 — 110.813 lei 110.186 lei —
2018 48.252 lei 46.812 lei 0 lei 415 lei 46.597 lei 47.012 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare