MV ETAPE S.R.L.

MV ETAPE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 40968333, Nr. Reg. Com. J2019000324218. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7721 - Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. CHIMIEI, NR.6, CAMERA 2, ET.P, cod poștal 920036. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MV ETAPE S.R.L.
CUI
40968333
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000324218
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. CHIMIEI, NR.6, CAMERA 2, ET.P
Cod poștal
920036
Cod CAEN
7721
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv

Situații financiare

În 2025, MV ETAPE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 74.560 lei, un profit net de 19.205 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 73.536 lei2020 · Cifra de afaceri: 35.896 lei2021 · Cifra de afaceri: 43.063 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.702 lei2023 · Cifra de afaceri: 69.063 lei2024 · Cifra de afaceri: 76.145 lei2025 · Cifra de afaceri: 74.560 lei2019 · Profit net: −20.289 lei2020 · Profit net: −81.264 lei2021 · Profit net: −4.829 lei2022 · Profit net: 7.802 lei2023 · Profit net: 13.479 lei2024 · Profit net: 24.867 lei2025 · Profit net: 19.205 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 73.536 lei20192020: 35.896 lei20202021: 43.063 lei20212022: 56.702 lei20222023: 69.063 lei20232024: 76.145 lei76 mii20242025: 74.560 lei75 mii2025
Profit net lei
2019: −20.289 lei20192020: −81.264 lei−81 mii20202021: −4.829 lei20212022: 7.802 lei20222023: 13.479 lei20232024: 24.867 lei25 mii20242025: 19.205 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MV ETAPE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 74.560 lei în scădere față de 2024 19.205 lei în scădere față de 2024 48.631 lei în scădere față de 2024 — 7.802 lei −40.829 lei —
2024 76.145 lei în creștere față de 2023 24.867 lei în creștere față de 2023 68.294 lei în scădere față de 2023 8 lei 8.252 lei −60.034 lei —
2023 69.063 lei în creștere față de 2022 13.479 lei în creștere față de 2022 91.423 lei în scădere față de 2022 354 lei 6.523 lei −84.901 lei —
2022 56.702 lei în creștere față de 2021 7.802 lei în creștere față de 2021 104.474 lei în scădere față de 2021 7.162 lei 6.095 lei −98.380 lei —
2021 43.063 lei în creștere față de 2020 −4.829 lei în creștere față de 2020 108.544 lei în creștere față de 2020 17.576 lei 2.362 lei −106.182 lei 1
2020 35.896 lei în scădere față de 2019 −81.264 lei în scădere față de 2019 102.683 lei în creștere față de 2019 27.988 lei 1.330 lei −101.353 lei 1 în scădere față de 2019
2019 73.536 lei −20.289 lei 24.662 lei 13.011 lei 96.366 lei −20.089 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare