MVA METALLUM S.R.L.

MVA METALLUM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 40595307, Nr. Reg. Com. J2019000437066. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3100 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.13, cod poștal 420061. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MVA METALLUM S.R.L.
CUI
40595307
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000437066
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.13
Cod poștal
420061
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3100
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, MVA METALLUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 738.884 lei, un profit net de 6.150 lei și un număr mediu de 16 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 42.721 lei2021 · Cifra de afaceri: 254.058 lei2022 · Cifra de afaceri: 199.294 lei2023 · Cifra de afaceri: 276.659 lei2024 · Cifra de afaceri: 361.759 lei2025 · Cifra de afaceri: 738.884 lei2020 · Profit net: 14.308 lei2021 · Profit net: 27.688 lei2022 · Profit net: 8.822 lei2023 · Profit net: 9.507 lei2024 · Profit net: 11.484 lei2025 · Profit net: 6.150 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 42.721 lei20202021: 254.058 lei20212022: 199.294 lei20222023: 276.659 lei20232024: 361.759 lei20242025: 738.884 lei739 mii2025
Profit net lei
2020: 14.308 lei20202021: 27.688 lei28 mii20212022: 8.822 lei20222023: 9.507 lei20232024: 11.484 lei20242025: 6.150 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MVA METALLUM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 738.884 lei în creștere față de 2024 6.150 lei în scădere față de 2024 719.060 lei în creștere față de 2024 18.074 lei 765.767 lei 64.781 lei 16 în creștere față de 2024
2024 361.759 lei în creștere față de 2023 11.484 lei în creștere față de 2023 264.882 lei în scădere față de 2023 38.295 lei 285.217 lei 58.630 lei 8
2023 276.659 lei în creștere față de 2022 9.507 lei în creștere față de 2022 521.524 lei în creștere față de 2022 304.697 lei 264.013 lei 47.186 lei 8
2022 199.294 lei în scădere față de 2021 8.822 lei în scădere față de 2021 294.013 lei în creștere față de 2021 158.841 lei 172.851 lei 37.679 lei 8
2021 254.058 lei în creștere față de 2020 27.688 lei în creștere față de 2020 278.757 lei în creștere față de 2020 176.167 lei 144.826 lei 42.236 lei 8
2020 42.721 lei 14.308 lei 243.024 lei 192.742 lei 64.790 lei 14.508 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare