MVAA SOS CERNICA NR 53 S.R.L.

MVAA SOS CERNICA NR 53 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42832973, Nr. Reg. Com. J2020003128237. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 27 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, ŞOS. CERNICA, NR.53, cod poștal 077145. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MVAA SOS CERNICA NR 53 S.R.L.
CUI
42832973
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003128237
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iulie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, ŞOS. CERNICA, NR.53
Cod poștal
077145
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, MVAA SOS CERNICA NR 53 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 499.270 lei, o pierdere netă de 31.274 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 63.546 lei2021 · Cifra de afaceri: 193.071 lei2022 · Cifra de afaceri: 262.920 lei2023 · Cifra de afaceri: 290.982 lei2024 · Cifra de afaceri: 317.542 lei2025 · Cifra de afaceri: 499.270 lei2020 · Profit net: 7.080 lei2021 · Profit net: 27.033 lei2022 · Profit net: 19.745 lei2023 · Profit net: −49.381 lei2024 · Profit net: −45.860 lei2025 · Profit net: −31.274 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 63.546 lei20202021: 193.071 lei20212022: 262.920 lei20222023: 290.982 lei20232024: 317.542 lei20242025: 499.270 lei499 mii2025
Profit net lei
2020: 7.080 lei20202021: 27.033 lei27 mii20212022: 19.745 lei20222023: −49.381 lei−49 mii20232024: −45.860 lei20242025: −31.274 lei−31 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MVAA SOS CERNICA NR 53 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 499.270 lei în creștere față de 2024 −31.274 lei în creștere față de 2024 670.312 lei în creștere față de 2024 — 597.856 lei −72.456 lei 1 în scădere față de 2024
2024 317.542 lei în creștere față de 2023 −45.860 lei în creștere față de 2023 556.942 lei în creștere față de 2023 — 515.760 lei −41.182 lei 2
2023 290.982 lei în creștere față de 2022 −49.381 lei în scădere față de 2022 296.991 lei în creștere față de 2022 — 301.669 lei 4.678 lei 2 în creștere față de 2022
2022 262.920 lei în creștere față de 2021 19.745 lei în scădere față de 2021 55.635 lei în creștere față de 2021 — 109.694 lei 54.059 lei 1
2021 193.071 lei în creștere față de 2020 27.033 lei în creștere față de 2020 26.200 lei în creștere față de 2020 — 60.513 lei 34.313 lei 1
2020 63.546 lei 7.080 lei 9.480 lei — 16.760 lei 7.280 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare