MVL PERFORMANCE MOTORS S.R.L.

MVL PERFORMANCE MOTORS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41936160, Nr. Reg. Com. J2019016001408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR HRISOVULUI, NR.11, BL.C3, SC.C, ET.3, AP.56, cod poștal 013163. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MVL PERFORMANCE MOTORS S.R.L.
CUI
41936160
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019016001408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR HRISOVULUI, NR.11, BL.C3, SC.C, ET.3, AP.56
Cod poștal
013163
Cod CAEN
4781
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, MVL PERFORMANCE MOTORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 540.253 lei, un profit net de 390.270 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 235.596 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 417.764 lei2025 · Cifra de afaceri: 540.253 lei2019 · Profit net: −2.937 lei2020 · Profit net: −3.843 lei2021 · Profit net: −6.907 lei2022 · Profit net: −41.453 lei2023 · Profit net: −25.322 lei2024 · Profit net: 282.064 lei2025 · Profit net: 390.270 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 235.596 lei20202021: 0 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 417.764 lei20242025: 540.253 lei540 mii2025
Profit net lei
2019: −2.937 lei20192020: −3.843 lei20202021: −6.907 lei20212022: −41.453 lei−41 mii20222023: −25.322 lei20232024: 282.064 lei20242025: 390.270 lei390 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MVL PERFORMANCE MOTORS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 540.253 lei în creștere față de 2024 390.270 lei în creștere față de 2024 115.142 lei în creștere față de 2024 77.619 lei 410.704 lei 390.510 lei 0
2024 417.764 lei în creștere față de 2023 282.064 lei în creștere față de 2023 53.762 lei în scădere față de 2023 124.539 lei 122.593 lei 201.802 lei 0
2023 0 lei −25.322 lei în creștere față de 2022 258.481 lei în creștere față de 2022 171.748 lei 6.471 lei −80.262 lei 0
2022 0 lei −41.453 lei în scădere față de 2021 117.767 lei în creștere față de 2021 3.185 lei 59.642 lei −54.940 lei 0
2021 0 lei în scădere față de 2020 −6.907 lei în scădere față de 2020 106.099 lei în creștere față de 2020 83.829 lei 8.783 lei −13.487 lei 0
2020 235.596 lei în creștere față de 2019 −3.843 lei în scădere față de 2019 92.822 lei în creștere față de 2019 83.829 lei 2.413 lei −6.580 lei 0
2019 0 lei −2.937 lei 8.932 lei 0 lei 6.195 lei −2.737 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare