MXA TOTAL CONSTRUCT S.R.L.

MXA TOTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 43852103, Nr. Reg. Com. J15/347/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 4 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CPT. TUDORICĂ POPESCU, NR.73, CAM. 2, cod poștal 130127. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MXA TOTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43852103
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/347/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 martie 2021
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CPT. TUDORICĂ POPESCU, NR.73, CAM. 2
Cod poștal
130127
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, MXA TOTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.050 lei, o pierdere netă de 9.552 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 29.600 lei2022 · Cifra de afaceri: 102.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 113.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 38.050 lei2021 · Profit net: 13.894 lei2022 · Profit net: −94.134 lei2023 · Profit net: 20.921 lei2024 · Profit net: −9.552 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 29.600 lei20212022: 102.000 lei20222023: 113.600 lei114 mii20232024: 38.050 lei38 mii2024
Profit net lei
2021: 13.894 lei20212022: −94.134 lei−94 mii20222023: 20.921 lei21 mii20232024: −9.552 lei−10 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MXA TOTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 38.050 lei în scădere față de 2023 −9.552 lei în scădere față de 2023 124.652 lei în creștere față de 2023 96.839 lei 48.181 lei −68.672 lei 1 în scădere față de 2023
2023 113.600 lei în creștere față de 2022 20.921 lei în creștere față de 2022 119.568 lei în scădere față de 2022 124.202 lei 52.041 lei −59.120 lei 2 în scădere față de 2022
2022 102.000 lei în creștere față de 2021 −94.134 lei în scădere față de 2021 138.572 lei în creștere față de 2021 152.415 lei 48.667 lei −80.040 lei 3 în creștere față de 2021
2021 29.600 lei 13.894 lei 13.160 lei 143.750 lei 162.476 lei 14.094 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare