MXC DRIVE SOLUTIONS S.R.L.

Radiată din 8 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MXC DRIVE SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 45388531, Nr. Reg. Com. J23/7971/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT DOBROEŞTI COM. DOBROEŞTI, STR. PROGRESULUI, NR.25, CAMERA 1, cod poștal 077085. Societatea este radiată din data de 8 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MXC DRIVE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
45388531
Stare
Radiată din 8 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J23/7971/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2021
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT DOBROEŞTI COM. DOBROEŞTI, STR. PROGRESULUI, NR.25, CAMERA 1
Cod poștal
077085
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MXC DRIVE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 333.858 lei, o pierdere netă de 456.187 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−600 mii−400 mii−200 mii0200 mii400 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 145.305 lei2023 · Cifra de afaceri: 150.409 lei2024 · Cifra de afaceri: 196.396 lei2025 · Cifra de afaceri: 333.858 lei2021 · Profit net: −1.766 lei2022 · Profit net: 42.449 lei2023 · Profit net: −58.960 lei2024 · Profit net: −239.195 lei2025 · Profit net: −456.187 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 145.305 lei20222023: 150.409 lei20232024: 196.396 lei20242025: 333.858 lei334 mii2025
Profit net lei
2021: −1.766 lei20212022: 42.449 lei42 mii20222023: −58.960 lei20232024: −239.195 lei20242025: −456.187 lei−456 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MXC DRIVE SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 333.858 lei în creștere față de 2024 −456.187 lei în scădere față de 2024 713.857 lei în creștere față de 2024 2.177 lei −13 lei −711.693 lei 2
2024 196.396 lei în creștere față de 2023 −239.195 lei în scădere față de 2023 258.728 lei în creștere față de 2023 3.224 lei −2 lei −255.506 lei —
2023 150.409 lei în creștere față de 2022 −58.960 lei în scădere față de 2022 24.845 lei în creștere față de 2022 2.246 lei 6.288 lei −16.311 lei —
2022 145.305 lei 42.449 lei în creștere față de 2021 1.513 lei în scădere față de 2021 2.501 lei 41.661 lei 42.649 lei —
2021 — −1.766 lei 2.204 lei — 638 lei −1.566 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare