MYIT SOFTWARE SRL

MYIT SOFTWARE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37871437, Nr. Reg. Com. J12/4302/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CHINTENI COM. CHINTENI, CHINTENI, NR.5, cod poștal 407205. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MYIT SOFTWARE SRL
CUI
37871437
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4302/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iunie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CHINTENI COM. CHINTENI, CHINTENI, NR.5
Cod poștal
407205
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2024, MYIT SOFTWARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 512.207 lei, o pierdere netă de 1.121.459 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,5 mil.−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2017201820192020202220242018 · Cifra de afaceri: 233.782 lei2019 · Cifra de afaceri: 298.361 lei2020 · Cifra de afaceri: 810.258 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.189.506 lei2024 · Cifra de afaceri: 512.207 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 64.055 lei2019 · Profit net: 26.999 lei2020 · Profit net: 153.703 lei2022 · Profit net: 140.840 lei2024 · Profit net: −1.121.459 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 233.782 lei20182019: 298.361 lei20192020: 810.258 lei20202022: 1.189.506 lei1,2 mil.20222024: 512.207 lei512 mii2024
Profit net lei
2017: 0 lei20172018: 64.055 lei20182019: 26.999 lei20192020: 153.703 lei154 mii20202022: 140.840 lei20222024: −1.121.459 lei−1,1 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru MYIT SOFTWARE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 512.207 lei în scădere față de 2022 −1.121.459 lei în scădere față de 2022 2.121.672 lei în scădere față de 2022 1.871.250 lei 4.366.864 lei −2.947.938 lei 0 în scădere față de 2022
2022 1.189.506 lei în creștere față de 2020 140.840 lei în scădere față de 2020 3.652.145 lei în creștere față de 2020 4.187.633 lei 7.528.311 lei 232.134 lei 8 în creștere față de 2020
2020 810.258 lei în creștere față de 2019 153.703 lei în creștere față de 2019 892.448 lei în creștere față de 2019 2.071.037 lei 10.096.149 lei 244.997 lei 3
2019 298.361 lei în creștere față de 2018 26.999 lei în scădere față de 2018 184.231 lei în creștere față de 2018 6.426 lei 451.037 lei 91.294 lei 3
2018 233.782 lei 64.055 lei în creștere față de 2017 36.295 lei în creștere față de 2017 73.482 lei 188.869 lei 64.255 lei —
2017 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare