MYRE COLOR STYLE S.R.L.

MYRE COLOR STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40257829, Nr. Reg. Com. J2018005324122. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 5 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRAIAN, NR.69-71, SPATIU COMERCIAL NR. 2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MYRE COLOR STYLE S.R.L.
CUI
40257829
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005324122
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 decembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRAIAN, NR.69-71, SPATIU COMERCIAL NR. 2
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MYRE COLOR STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 188.234 lei, un profit net de 474 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 70.343 lei2020 · Cifra de afaceri: 118.758 lei2021 · Cifra de afaceri: 178.242 lei2022 · Cifra de afaceri: 201.034 lei2023 · Cifra de afaceri: 178.419 lei2024 · Cifra de afaceri: 227.707 lei2025 · Cifra de afaceri: 188.234 lei2018 · Profit net: −7.021 lei2019 · Profit net: 8.238 lei2020 · Profit net: −66.965 lei2021 · Profit net: 10.368 lei2022 · Profit net: −4.777 lei2023 · Profit net: 16.981 lei2024 · Profit net: 5.141 lei2025 · Profit net: 474 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 70.343 lei20192020: 118.758 lei20202021: 178.242 lei20212022: 201.034 lei20222023: 178.419 lei20232024: 227.707 lei228 mii20242025: 188.234 lei188 mii2025
Profit net lei
2018: −7.021 lei'182019: 8.238 lei'192020: −66.965 lei−67 mii'202021: 10.368 lei'212022: −4.777 lei'222023: 16.981 lei17 mii'232024: 5.141 lei'242025: 474 lei474'25
Indicatori financiari pe ani pentru MYRE COLOR STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 188.234 lei în scădere față de 2024 474 lei în scădere față de 2024 90.699 lei în scădere față de 2024 726 lei 52.307 lei −37.666 lei 1 în scădere față de 2024
2024 227.707 lei în creștere față de 2023 5.141 lei în scădere față de 2023 101.555 lei în creștere față de 2023 7.918 lei 55.497 lei −38.140 lei 2 în creștere față de 2023
2023 178.419 lei în scădere față de 2022 16.981 lei în creștere față de 2022 101.352 lei în scădere față de 2022 20.303 lei 37.768 lei −43.281 lei 1 în scădere față de 2022
2022 201.034 lei în creștere față de 2021 −4.777 lei în scădere față de 2021 107.264 lei în scădere față de 2021 30.087 lei 23.259 lei −60.262 lei 2
2021 178.242 lei în creștere față de 2020 10.368 lei în creștere față de 2020 107.489 lei în creștere față de 2020 38.268 lei 30.023 lei −55.485 lei 2 în scădere față de 2020
2020 118.758 lei în creștere față de 2019 −66.965 lei în scădere față de 2019 105.997 lei în creștere față de 2019 48.827 lei 16.858 lei −65.853 lei 3 în scădere față de 2019
2019 70.343 lei 8.238 lei în creștere față de 2018 63.407 lei în creștere față de 2018 54.656 lei 45.336 lei 1.417 lei 4
2018 — −7.021 lei 14.000 lei — 7.179 lei −6.821 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare