MYRY INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

MYRY INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40976042, Nr. Reg. Com. J20/763/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. LILIACULUI, BL.24A, SC.B, ET.3, AP.17, cod poștal 330175. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MYRY INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40976042
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/763/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. LILIACULUI, BL.24A, SC.B, ET.3, AP.17
Cod poștal
330175
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MYRY INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.650 lei, o pierdere netă de 10.450 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 48.277 lei2020 · Cifra de afaceri: 96.578 lei2021 · Cifra de afaceri: 57.151 lei2022 · Cifra de afaceri: 59.841 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 15.953 lei2025 · Cifra de afaceri: 11.650 lei2019 · Profit net: 44.011 lei2020 · Profit net: 58.142 lei2021 · Profit net: 4.136 lei2022 · Profit net: −5.763 lei2023 · Profit net: −23.768 lei2024 · Profit net: −12.504 lei2025 · Profit net: −10.450 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 48.277 lei20192020: 96.578 lei97 mii20202021: 57.151 lei20212022: 59.841 lei20222023: 7.500 lei20232024: 15.953 lei20242025: 11.650 lei12 mii2025
Profit net lei
2019: 44.011 lei20192020: 58.142 lei58 mii20202021: 4.136 lei20212022: −5.763 lei20222023: −23.768 lei−24 mii20232024: −12.504 lei20242025: −10.450 lei−10 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MYRY INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 11.650 lei în scădere față de 2024 −10.450 lei în creștere față de 2024 22.391 lei în scădere față de 2024 21.857 lei 10.911 lei 10.527 lei —
2024 15.953 lei în creștere față de 2023 −12.504 lei în creștere față de 2023 23.037 lei în creștere față de 2023 35.688 lei 8.326 lei 20.977 lei —
2023 7.500 lei în scădere față de 2022 −23.768 lei în scădere față de 2022 9.864 lei în creștere față de 2022 49.519 lei 37.302 lei 76.957 lei —
2022 59.841 lei în creștere față de 2021 −5.763 lei în scădere față de 2021 6.155 lei în creștere față de 2021 — 106.881 lei 100.726 lei 2
2021 57.151 lei în scădere față de 2020 4.136 lei în scădere față de 2020 4.800 lei în creștere față de 2020 — 111.289 lei 106.489 lei 2 în creștere față de 2020
2020 96.578 lei în creștere față de 2019 58.142 lei în creștere față de 2019 3.169 lei în scădere față de 2019 — 105.522 lei 102.353 lei 1
2019 48.277 lei 44.011 lei 3.619 lei 48 lei 47.782 lei 44.211 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare