N.B. CONSTRUCTION MARSTER S.R.L.

N.B. CONSTRUCTION MARSTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39992672, Nr. Reg. Com. J08/2333/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 12 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PADINA, NR.1, CAMERA 1, BL.D9, SC.D, AP.7, cod poștal 500283. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
N.B. CONSTRUCTION MARSTER S.R.L.
CUI
39992672
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2333/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 octombrie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PADINA, NR.1, CAMERA 1, BL.D9, SC.D, AP.7
Cod poștal
500283
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, N.B. CONSTRUCTION MARSTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 167.478 lei, o pierdere netă de 9.540 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 26.350 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.100 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.950 lei2022 · Cifra de afaceri: 156.303 lei2023 · Cifra de afaceri: 223.751 lei2024 · Cifra de afaceri: 134.133 lei2025 · Cifra de afaceri: 167.478 lei2018 · Profit net: −109 lei2019 · Profit net: −6.314 lei2020 · Profit net: 4.152 lei2021 · Profit net: 8.130 lei2022 · Profit net: 56.290 lei2023 · Profit net: 40.066 lei2024 · Profit net: −54.254 lei2025 · Profit net: −9.540 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 26.350 lei20192020: 5.100 lei20202021: 8.950 lei20212022: 156.303 lei20222023: 223.751 lei224 mii20232024: 134.133 lei20242025: 167.478 lei167 mii2025
Profit net lei
2018: −109 lei'182019: −6.314 lei'192020: 4.152 lei'202021: 8.130 lei'212022: 56.290 lei56 mii'222023: 40.066 lei'232024: −54.254 lei−54 mii'242025: −9.540 lei−10 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru N.B. CONSTRUCTION MARSTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 167.478 lei în creștere față de 2024 −9.540 lei în creștere față de 2024 58.899 lei în creștere față de 2024 5.707 lei 29.704 lei −23.488 lei 2
2024 134.133 lei în scădere față de 2023 −54.254 lei în scădere față de 2023 38.738 lei în creștere față de 2023 2.824 lei 21.966 lei −13.948 lei 2
2023 223.751 lei în creștere față de 2022 40.066 lei în scădere față de 2022 9.790 lei în scădere față de 2022 — 50.096 lei 40.306 lei 2
2022 156.303 lei în creștere față de 2021 56.290 lei în creștere față de 2021 22.937 lei în creștere față de 2021 — 85.286 lei 62.349 lei 2 în creștere față de 2021
2021 8.950 lei în creștere față de 2020 8.130 lei în creștere față de 2020 129 lei în scădere față de 2020 — 6.188 lei 6.059 lei 1
2020 5.100 lei în scădere față de 2019 4.152 lei în creștere față de 2019 3.617 lei în scădere față de 2019 — 1.546 lei −2.071 lei 1
2019 26.350 lei −6.314 lei în scădere față de 2018 7.054 lei în creștere față de 2018 0 lei 831 lei −6.223 lei 1 în creștere față de 2018
2018 — −109 lei 500 lei 158 lei 433 lei 91 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare