N-E REAL ESTATE PARK SECOND PHASE SRL

N-E REAL ESTATE PARK SECOND PHASE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21744470, Nr. Reg. Com. J2007009488406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GRIGORE GAFENCU, NR.78-84, VILA B. PARTER. BIROU 3, cod poștal 014132. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
N-E REAL ESTATE PARK SECOND PHASE SRL
CUI
21744470
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007009488406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GRIGORE GAFENCU, NR.78-84, VILA B. PARTER. BIROU 3
Cod poștal
014132
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, N-E REAL ESTATE PARK SECOND PHASE SRL a raportat un profit net de 556.067 lei.

Profit net lei
2016: −307.412 lei'162017: −472.950 lei'172018: −294.229 lei'182019: −501.178 lei'192020: −472.673 lei'202021: −623.288 lei−623 mii'212022: −412.703 lei'222023: −402.131 lei'232024: −325.823 lei'242025: 556.067 lei556 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru N-E REAL ESTATE PARK SECOND PHASE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 556.067 lei în creștere față de 2024 11.584.064 lei în creștere față de 2024 3.787.791 lei 1.853.346 lei −5.942.927 lei —
2024 — −325.823 lei în creștere față de 2023 10.888.932 lei în creștere față de 2023 4.227.871 lei 162.066 lei −6.498.995 lei —
2023 — −402.131 lei în creștere față de 2022 10.560.066 lei în creștere față de 2022 4.227.871 lei 159.024 lei −6.173.171 lei —
2022 — −412.703 lei în creștere față de 2021 10.158.681 lei în creștere față de 2021 4.227.871 lei 159.770 lei −5.771.040 lei —
2021 — −623.288 lei în scădere față de 2020 9.758.637 lei în creștere față de 2020 4.227.871 lei 172.429 lei −5.358.337 lei —
2020 — −472.673 lei în creștere față de 2019 9.098.660 lei în creștere față de 2019 4.227.871 lei 135.740 lei −4.735.049 lei —
2019 — −501.178 lei în scădere față de 2018 8.599.190 lei în creștere față de 2018 4.201.327 lei 135.487 lei −4.262.376 lei —
2018 — −294.229 lei în creștere față de 2017 8.027.124 lei în creștere față de 2017 4.145.068 lei 120.857 lei −3.761.199 lei —
2017 — −472.950 lei în scădere față de 2016 7.736.245 lei în creștere față de 2016 4.145.068 lei 124.207 lei −3.466.970 lei —
2016 — −307.412 lei 7.260.971 lei 4.145.068 lei 121.884 lei −2.994.019 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.