N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.

N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39013944, Nr. Reg. Com. J35/810/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT OHABA-FORGACI COM. BOLDUR, NR.310, cod poștal 307303. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39013944
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/810/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT OHABA-FORGACI COM. BOLDUR, NR.310
Cod poștal
307303
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.000 lei, o pierdere netă de 114.334 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 254.728 lei2020 · Cifra de afaceri: 108.055 lei2021 · Cifra de afaceri: 65.150 lei2022 · Cifra de afaceri: 200.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 292.030 lei2024 · Cifra de afaceri: 110.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2019 · Profit net: 34.770 lei2020 · Profit net: 40.825 lei2021 · Profit net: 52.147 lei2022 · Profit net: 141.676 lei2023 · Profit net: 152.821 lei2024 · Profit net: 637 lei2025 · Profit net: −114.334 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 254.728 lei20192020: 108.055 lei20202021: 65.150 lei20212022: 200.000 lei20222023: 292.030 lei292 mii20232024: 110.900 lei20242025: 20.000 lei20 mii2025
Profit net lei
2019: 34.770 lei20192020: 40.825 lei20202021: 52.147 lei20212022: 141.676 lei20222023: 152.821 lei153 mii20232024: 637 lei20242025: −114.334 lei−114 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.000 lei în scădere față de 2024 −114.334 lei în scădere față de 2024 212.510 lei în creștere față de 2024 98.579 lei 216.817 lei 109.915 lei 2 în creștere față de 2024
2024 110.900 lei în scădere față de 2023 637 lei în scădere față de 2023 127.160 lei în scădere față de 2023 118.294 lei 226.086 lei 224.249 lei 1 în scădere față de 2023
2023 292.030 lei în creștere față de 2022 152.821 lei în creștere față de 2022 138.362 lei în scădere față de 2022 140.655 lei 211.379 lei 223.612 lei 2
2022 200.000 lei în creștere față de 2021 141.676 lei în creștere față de 2021 141.375 lei în creștere față de 2021 165.659 lei 226.125 lei 269.618 lei 2 în creștere față de 2021
2021 65.150 lei în scădere față de 2020 52.147 lei în creștere față de 2020 3.559 lei în scădere față de 2020 13.223 lei 118.278 lei 127.942 lei 1
2020 108.055 lei în scădere față de 2019 40.825 lei în creștere față de 2019 18.507 lei în scădere față de 2019 18.512 lei 75.790 lei 75.795 lei 1 în scădere față de 2019
2019 254.728 lei 34.770 lei 47.161 lei 24.601 lei 57.530 lei 34.970 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare