N.T. CONSTRUCT S.R.L.

N.T. CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 18157416, Nr. Reg. Com. J2021003811226. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 24 noiembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GLORIEI, NR.26, ET.3, AP.8, cod poștal 700720. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
N.T. CONSTRUCT S.R.L.
CUI
18157416
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021003811226
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 noiembrie 2005
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GLORIEI, NR.26, ET.3, AP.8
Cod poștal
700720
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, N.T. CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 960.667 lei, un profit net de 578.940 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 26.371 lei2017 · Cifra de afaceri: 49.940 lei2018 · Cifra de afaceri: 320.650 lei2019 · Cifra de afaceri: 135.034 lei2020 · Cifra de afaceri: 321.203 lei2021 · Cifra de afaceri: 314.977 lei2022 · Cifra de afaceri: 454.470 lei2023 · Cifra de afaceri: 644.764 lei2024 · Cifra de afaceri: 732.654 lei2025 · Cifra de afaceri: 960.667 lei2016 · Profit net: 1.512 lei2017 · Profit net: 7.554 lei2018 · Profit net: 39.179 lei2019 · Profit net: 67.940 lei2020 · Profit net: 200.587 lei2021 · Profit net: 133.674 lei2022 · Profit net: 81.262 lei2023 · Profit net: 417.507 lei2024 · Profit net: 499.266 lei2025 · Profit net: 578.940 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 26.371 lei'162017: 49.940 lei'172018: 320.650 lei'182019: 135.034 lei'192020: 321.203 lei'202021: 314.977 lei'212022: 454.470 lei'222023: 644.764 lei'232024: 732.654 lei'242025: 960.667 lei961 mii'25
Profit net lei
2016: 1.512 lei'162017: 7.554 lei'172018: 39.179 lei'182019: 67.940 lei'192020: 200.587 lei'202021: 133.674 lei'212022: 81.262 lei'222023: 417.507 lei'232024: 499.266 lei'242025: 578.940 lei579 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru N.T. CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 960.667 lei în creștere față de 2024 578.940 lei în creștere față de 2024 214.257 lei în creștere față de 2024 1.096.438 lei 557.799 lei 1.439.980 lei 1
2024 732.654 lei în creștere față de 2023 499.266 lei în creștere față de 2023 45.960 lei în scădere față de 2023 326.171 lei 580.829 lei 861.040 lei 1
2023 644.764 lei în creștere față de 2022 417.507 lei în creștere față de 2022 66.525 lei în creștere față de 2022 200.150 lei 290.648 lei 424.273 lei 1
2022 454.470 lei în creștere față de 2021 81.262 lei în scădere față de 2021 26.705 lei în scădere față de 2021 160.817 lei 383.994 lei 516.006 lei 1
2021 314.977 lei în scădere față de 2020 133.674 lei în scădere față de 2020 202.786 lei în scădere față de 2020 496.625 lei 172.160 lei 466.323 lei 1
2020 321.203 lei în creștere față de 2019 200.587 lei în creștere față de 2019 309.257 lei în creștere față de 2019 522.095 lei 119.811 lei 332.649 lei 1
2019 135.034 lei în scădere față de 2018 67.940 lei în creștere față de 2018 5.796 lei în scădere față de 2018 17.479 lei 120.379 lei 132.062 lei 1 în scădere față de 2018
2018 320.650 lei în creștere față de 2017 39.179 lei în creștere față de 2017 11.934 lei în scădere față de 2017 2.269 lei 73.787 lei 64.122 lei 2 în creștere față de 2017
2017 49.940 lei în creștere față de 2016 7.554 lei în creștere față de 2016 37.307 lei în creștere față de 2016 12.101 lei 50.149 lei 24.943 lei 1 în creștere față de 2016
2016 26.371 lei 1.512 lei 28.794 lei 21.177 lei 24.625 lei 17.389 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.