NAC SALES S.R.L.

NAC SALES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40855156, Nr. Reg. Com. J04/728/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 27 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, BLD. UNIRII, BL.15, SC.A, AP.20. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NAC SALES S.R.L.
CUI
40855156
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/728/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 martie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, BLD. UNIRII, BL.15, SC.A, AP.20
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4618
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Situații financiare

În 2024, NAC SALES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.756 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 86.590 lei2020 · Cifra de afaceri: 105.488 lei2021 · Cifra de afaceri: 146.800 lei2022 · Cifra de afaceri: 178.463 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.080 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 27.844 lei2020 · Profit net: 33.099 lei2021 · Profit net: 57.041 lei2022 · Profit net: 52.392 lei2023 · Profit net: 8.266 lei2024 · Profit net: −2.756 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 86.590 lei20192020: 105.488 lei20202021: 146.800 lei20212022: 178.463 lei178 mii20222023: 23.080 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: 27.844 lei20192020: 33.099 lei20202021: 57.041 lei57 mii20212022: 52.392 lei20222023: 8.266 lei20232024: −2.756 lei−3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NAC SALES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în scădere față de 2023 −2.756 lei în scădere față de 2023 0 lei 767 lei 37.983 lei 38.750 lei 0
2023 23.080 lei în scădere față de 2022 8.266 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 3.067 lei 58.703 lei 61.770 lei 0 în scădere față de 2022
2022 178.463 lei în creștere față de 2021 52.392 lei în scădere față de 2021 12.351 lei în creștere față de 2021 6.116 lei 58.867 lei 52.632 lei 1
2021 146.800 lei în creștere față de 2020 57.041 lei în creștere față de 2020 4.720 lei în scădere față de 2020 1.748 lei 60.253 lei 57.281 lei 1 în creștere față de 2020
2020 105.488 lei în creștere față de 2019 33.099 lei în creștere față de 2019 4.926 lei în scădere față de 2019 2.746 lei 57.333 lei 55.153 lei 0 în scădere față de 2019
2019 86.590 lei 27.844 lei 6.166 lei 3.745 lei 30.465 lei 28.044 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare