NAILS FIRST S.R.L.

Radiată din 23 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NAILS FIRST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 42259842, Nr. Reg. Com. J07/119/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, SAT FRUMUŞICA COM. FRUMUŞICA, CAL. NAŢIONALĂ, NR.88, cod poștal 717160. Societatea este radiată din data de 23 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NAILS FIRST S.R.L.
CUI
42259842
Stare
Radiată din 23 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J07/119/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, SAT FRUMUŞICA COM. FRUMUŞICA, CAL. NAŢIONALĂ, NR.88
Cod poștal
717160
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2024, NAILS FIRST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 85.839 lei, o pierdere netă de 18.848 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 285.833 lei2021 · Cifra de afaceri: 728.037 lei2022 · Cifra de afaceri: 662.471 lei2023 · Cifra de afaceri: 376.964 lei2024 · Cifra de afaceri: 85.839 lei2020 · Profit net: −8.658 lei2021 · Profit net: 93.804 lei2022 · Profit net: −7.653 lei2023 · Profit net: −31.573 lei2024 · Profit net: −18.848 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 285.833 lei20202021: 728.037 lei728 mii20212022: 662.471 lei20222023: 376.964 lei20232024: 85.839 lei86 mii2024
Profit net lei
2020: −8.658 lei20202021: 93.804 lei94 mii20212022: −7.653 lei20222023: −31.573 lei−32 mii20232024: −18.848 lei−19 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NAILS FIRST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 85.839 lei în scădere față de 2023 −18.848 lei în creștere față de 2023 22.980 lei în scădere față de 2023 — 50.252 lei 27.272 lei 1
2023 376.964 lei în scădere față de 2022 −31.573 lei în scădere față de 2022 91.757 lei în scădere față de 2022 — 137.877 lei 46.120 lei 1
2022 662.471 lei în scădere față de 2021 −7.653 lei în scădere față de 2021 155.075 lei în creștere față de 2021 555 lei 232.213 lei 77.693 lei 1 în scădere față de 2021
2021 728.037 lei în creștere față de 2020 93.804 lei în creștere față de 2020 98.912 lei în scădere față de 2020 1.889 lei 182.369 lei 85.346 lei 2 în creștere față de 2020
2020 285.833 lei −8.658 lei 150.099 lei 4.145 lei 137.496 lei −8.458 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare