NAILS ONLINE S.R.L.

Radiată din 28 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NAILS ONLINE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41324403, Nr. Reg. Com. J12/2640/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. LIVIU REBREANU, NR.8, cod poștal 405300. Societatea este radiată din data de 28 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NAILS ONLINE S.R.L.
CUI
41324403
Stare
Radiată din 28 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J12/2640/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. LIVIU REBREANU, NR.8
Cod poștal
405300
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, NAILS ONLINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10 lei, o pierdere netă de 13.218 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201920202023202420252019 · Cifra de afaceri: 286.010 lei2020 · Cifra de afaceri: 315.505 lei2023 · Cifra de afaceri: 289.757 lei2024 · Cifra de afaceri: 159.125 lei2025 · Cifra de afaceri: 10 lei2019 · Profit net: 245.498 lei2020 · Profit net: 241.761 lei2023 · Profit net: 249.881 lei2024 · Profit net: 23.177 lei2025 · Profit net: −13.218 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 286.010 lei20192020: 315.505 lei316 mii20202023: 289.757 lei20232024: 159.125 lei20242025: 10 lei102025
Profit net lei
2019: 245.498 lei20192020: 241.761 lei20202023: 249.881 lei250 mii20232024: 23.177 lei20242025: −13.218 lei−13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NAILS ONLINE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10 lei în scădere față de 2024 −13.218 lei în scădere față de 2024 4.138 lei în creștere față de 2024 — 337 lei −3.801 lei —
2024 159.125 lei în scădere față de 2023 23.177 lei în scădere față de 2023 1.516 lei în scădere față de 2023 3.056 lei 21.877 lei 23.417 lei 1
2023 289.757 lei în scădere față de 2020 249.881 lei în creștere față de 2020 8.139 lei în scădere față de 2020 4.802 lei 253.458 lei 250.121 lei 1
2020 315.505 lei în creștere față de 2019 241.761 lei în scădere față de 2019 8.588 lei în creștere față de 2019 — 250.589 lei 242.001 lei —
2019 286.010 lei 245.498 lei 2.267 lei — 247.965 lei 245.698 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare