NARJE COSMETICS S.R.L.

NARJE COSMETICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40629116, Nr. Reg. Com. J40/1782/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2042 - Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta). Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL MĂRĂŞEŞTI, NR.42, BL.1, SC.3, ET.1, AP.69, cod poștal 040255. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NARJE COSMETICS S.R.L.
CUI
40629116
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/1782/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL MĂRĂŞEŞTI, NR.42, BL.1, SC.3, ET.1, AP.69
Cod poștal
040255
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2042
Domeniu de activitate
Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta)

Situații financiare

În 2025, NARJE COSMETICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 168.693 lei, un profit net de 22.681 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.799 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.282 lei2021 · Cifra de afaceri: 46.955 lei2022 · Cifra de afaceri: 174.403 lei2023 · Cifra de afaceri: 288.373 lei2024 · Cifra de afaceri: 233.279 lei2025 · Cifra de afaceri: 168.693 lei2019 · Profit net: −36.817 lei2020 · Profit net: −13.714 lei2021 · Profit net: −33.571 lei2022 · Profit net: 75.888 lei2023 · Profit net: 133.664 lei2024 · Profit net: 123.250 lei2025 · Profit net: 22.681 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.799 lei20192020: 2.282 lei20202021: 46.955 lei20212022: 174.403 lei20222023: 288.373 lei288 mii20232024: 233.279 lei20242025: 168.693 lei169 mii2025
Profit net lei
2019: −36.817 lei−37 mii20192020: −13.714 lei20202021: −33.571 lei20212022: 75.888 lei20222023: 133.664 lei134 mii20232024: 123.250 lei20242025: 22.681 lei23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NARJE COSMETICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 168.693 lei în scădere față de 2024 22.681 lei în scădere față de 2024 7.289 lei în creștere față de 2024 8 lei 253.642 lei 246.361 lei —
2024 233.279 lei în scădere față de 2023 123.250 lei în scădere față de 2023 5.600 lei în scădere față de 2023 8 lei 254.272 lei 248.680 lei 1
2023 288.373 lei în creștere față de 2022 133.664 lei în creștere față de 2022 35.625 lei în scădere față de 2022 8 lei 161.047 lei 125.430 lei 1
2022 174.403 lei în creștere față de 2021 75.888 lei în creștere față de 2021 112.008 lei în scădere față de 2021 8 lei 103.313 lei −8.687 lei —
2021 46.955 lei în creștere față de 2020 −33.571 lei în scădere față de 2020 124.465 lei în creștere față de 2020 — 39.890 lei −84.575 lei —
2020 2.282 lei în scădere față de 2019 −13.714 lei în creștere față de 2019 83.067 lei în creștere față de 2019 — 32.064 lei −51.003 lei —
2019 3.799 lei −36.817 lei 63.214 lei 20 lei 26.577 lei −36.617 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare