NASTIANA FASHION 2014 S.R.L.

NASTIANA FASHION 2014 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41130113, Nr. Reg. Com. J2019001426032. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.90, CAMERA NR.2, cod poștal 115100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NASTIANA FASHION 2014 S.R.L.
CUI
41130113
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001426032
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.90, CAMERA NR.2
Cod poștal
115100
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, NASTIANA FASHION 2014 S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.357 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 161.766 lei2020 · Cifra de afaceri: 202.079 lei2021 · Cifra de afaceri: 128.803 lei2022 · Cifra de afaceri: 274.255 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.603 lei2019 · Profit net: 55.833 lei2020 · Profit net: 4.868 lei2021 · Profit net: −17.035 lei2022 · Profit net: −11.036 lei2023 · Profit net: −54.645 lei2024 · Profit net: 21.144 lei2025 · Profit net: −5.357 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 161.766 lei20192020: 202.079 lei20202021: 128.803 lei20212022: 274.255 lei274 mii20222023: 19.603 lei20 mii2023
Profit net lei
2019: 55.833 lei56 mii20192020: 4.868 lei20202021: −17.035 lei20212022: −11.036 lei20222023: −54.645 lei−55 mii20232024: 21.144 lei20242025: −5.357 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NASTIANA FASHION 2014 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −5.357 lei în scădere față de 2024 1.501 lei în scădere față de 2024 9.551 lei 5.496 lei −6.028 lei —
2024 — 21.144 lei în creștere față de 2023 2.244 lei în scădere față de 2023 21.043 lei 11.597 lei −671 lei 1
2023 19.603 lei în scădere față de 2022 −54.645 lei în scădere față de 2022 101.709 lei în creștere față de 2022 32.537 lei 125.827 lei −21.815 lei 1
2022 274.255 lei în creștere față de 2021 −11.036 lei în creștere față de 2021 65.305 lei în creștere față de 2021 44.031 lei 132.574 lei 32.830 lei 1
2021 128.803 lei în scădere față de 2020 −17.035 lei în scădere față de 2020 29.612 lei în scădere față de 2020 56.541 lei 95.407 lei 43.866 lei 1 în scădere față de 2020
2020 202.079 lei în creștere față de 2019 4.868 lei în scădere față de 2019 57.741 lei în scădere față de 2019 67.949 lei 129.163 lei 60.901 lei 2
2019 161.766 lei 55.833 lei 103.522 lei 86.514 lei 191.900 lei 56.033 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare