NATURES BEST S.R.L.

NATURES BEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40466582, Nr. Reg. Com. J04/163/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8292 - Activitati de ambalare. Societatea a fost înființată la data de 21 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CIPRIAN PORUMBESCU, NR.27B, CLĂDIREA C2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NATURES BEST S.R.L.
CUI
40466582
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/163/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 ianuarie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CIPRIAN PORUMBESCU, NR.27B, CLĂDIREA C2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8292
Domeniu de activitate
Activitati de ambalare

Situații financiare

În 2025, NATURES BEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.040 lei, o pierdere netă de 10.348 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 603 lei2020 · Cifra de afaceri: 82.749 lei2021 · Cifra de afaceri: 113.943 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.493 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.050 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.471 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.040 lei2019 · Profit net: −4.748 lei2020 · Profit net: 45.348 lei2021 · Profit net: −26.142 lei2022 · Profit net: −2.581 lei2023 · Profit net: −10.788 lei2024 · Profit net: −12.491 lei2025 · Profit net: −10.348 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 603 lei20192020: 82.749 lei20202021: 113.943 lei114 mii20212022: 5.493 lei20222023: 11.050 lei20232024: 2.471 lei20242025: 1.040 lei1 mii2025
Profit net lei
2019: −4.748 lei20192020: 45.348 lei45 mii20202021: −26.142 lei−26 mii20212022: −2.581 lei20222023: −10.788 lei20232024: −12.491 lei20242025: −10.348 lei−10 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NATURES BEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.040 lei în scădere față de 2024 −10.348 lei în creștere față de 2024 432.930 lei în creștere față de 2024 351.221 lei 14.103 lei −38.927 lei —
2024 2.471 lei în scădere față de 2023 −12.491 lei în scădere față de 2023 431.672 lei în creștere față de 2023 354.933 lei 19.481 lei −28.579 lei —
2023 11.050 lei în creștere față de 2022 −10.788 lei în scădere față de 2022 426.145 lei în creștere față de 2022 390.265 lei 19.792 lei −16.088 lei —
2022 5.493 lei în scădere față de 2021 −2.581 lei în creștere față de 2021 336.842 lei în creștere față de 2021 212.179 lei 136.940 lei 12.277 lei 1
2021 113.943 lei în creștere față de 2020 −26.142 lei în scădere față de 2020 155.564 lei în creștere față de 2020 56.049 lei 114.373 lei 14.858 lei 1
2020 82.749 lei în creștere față de 2019 45.348 lei în creștere față de 2019 12.854 lei în creștere față de 2019 — 60.154 lei 41.000 lei 1
2019 603 lei −4.748 lei 6.300 lei 0 lei 1.752 lei −4.548 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare