NAVARIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

NAVARIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 41550940, Nr. Reg. Com. J36/571/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3011 - Constructia de nave si structuri plutitoare. Societatea a fost înființată la data de 23 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ISACCEI, NR.29, CAMERA 1, BL.I7, SC.B, ET.3, AP.10. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NAVARIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41550940
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J36/571/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 august 2019
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ISACCEI, NR.29, CAMERA 1, BL.I7, SC.B, ET.3, AP.10
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3011
Domeniu de activitate
Constructia de nave si structuri plutitoare

Situații financiare

În 2025, NAVARIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.716.515 lei, un profit net de 1.615.978 lei și un număr mediu de 24 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 311.891 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.148.231 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.606.587 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.110.206 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.925.284 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.763.967 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.716.515 lei2019 · Profit net: 173.945 lei2020 · Profit net: 1.405.945 lei2021 · Profit net: 2.336.494 lei2022 · Profit net: 2.688.504 lei2023 · Profit net: 2.168.923 lei2024 · Profit net: 1.042.984 lei2025 · Profit net: 1.615.978 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 311.891 lei20192020: 2.148.231 lei20202021: 3.606.587 lei20212022: 4.110.206 lei4,1 mil.20222023: 3.925.284 lei20232024: 2.763.967 lei20242025: 3.716.515 lei3,7 mil.2025
Profit net lei
2019: 173.945 lei20192020: 1.405.945 lei20202021: 2.336.494 lei20212022: 2.688.504 lei2,7 mil.20222023: 2.168.923 lei20232024: 1.042.984 lei20242025: 1.615.978 lei1,6 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru NAVARIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.716.515 lei în creștere față de 2024 1.615.978 lei în creștere față de 2024 965.690 lei în creștere față de 2024 285.357 lei 2.296.551 lei 1.616.218 lei 24 în creștere față de 2024
2024 2.763.967 lei în scădere față de 2023 1.042.984 lei în scădere față de 2023 742.352 lei în scădere față de 2023 367.654 lei 1.417.922 lei 1.043.224 lei 22 în scădere față de 2023
2023 3.925.284 lei în scădere față de 2022 2.168.923 lei în scădere față de 2022 941.944 lei în creștere față de 2022 445.484 lei 2.611.163 lei 2.114.703 lei 25 în creștere față de 2022
2022 4.110.206 lei în creștere față de 2021 2.688.504 lei în creștere față de 2021 762.757 lei în creștere față de 2021 291.284 lei 3.160.217 lei 2.688.744 lei 22 în creștere față de 2021
2021 3.606.587 lei în creștere față de 2020 2.336.494 lei în creștere față de 2020 220.670 lei în scădere față de 2020 73.349 lei 2.464.055 lei 2.336.734 lei 21 în creștere față de 2020
2020 2.148.231 lei în creștere față de 2019 1.405.945 lei în creștere față de 2019 250.712 lei în creștere față de 2019 49.577 lei 1.587.280 lei 1.406.145 lei 16 în creștere față de 2019
2019 311.891 lei 173.945 lei 38.017 lei 12.162 lei 200.000 lei 174.145 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare