NEDELCU VALENTIN CONSTRUCT S.R.L.

NEDELCU VALENTIN CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 40327738, Nr. Reg. Com. J52/1043/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT ZORILE COM. GRĂDINARI, STR. ŞCOLII, NR.148A, CAMERA 4, cod poștal 087117. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEDELCU VALENTIN CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40327738
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J52/1043/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT ZORILE COM. GRĂDINARI, STR. ŞCOLII, NR.148A, CAMERA 4
Cod poștal
087117
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, NEDELCU VALENTIN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 33.251 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−300 mii−200 mii−100 mii0100 mii200 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 143.668 lei2021 · Cifra de afaceri: 185.020 lei2022 · Cifra de afaceri: 62.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 8.382 lei2019 · Profit net: −1.192 lei2020 · Profit net: −73.207 lei2021 · Profit net: 30.562 lei2022 · Profit net: −306.786 lei2023 · Profit net: −67.976 lei2024 · Profit net: −40.383 lei2025 · Profit net: −33.251 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 143.668 lei20202021: 185.020 lei185 mii20212022: 62.000 lei20222023: 8.382 lei8 mii2023
Profit net lei
2019: −1.192 lei20192020: −73.207 lei20202021: 30.562 lei31 mii20212022: −306.786 lei−307 mii20222023: −67.976 lei20232024: −40.383 lei20242025: −33.251 lei−33 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEDELCU VALENTIN CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −33.251 lei în creștere față de 2024 599.194 lei în creștere față de 2024 66.216 lei 40.944 lei −492.034 lei —
2024 — −40.383 lei în creștere față de 2023 597.824 lei în creștere față de 2023 98.000 lei 41.042 lei −458.782 lei 1
2023 8.382 lei în scădere față de 2022 −67.976 lei în creștere față de 2022 589.460 lei în creștere față de 2022 129.783 lei 41.278 lei −418.399 lei 1 în scădere față de 2022
2022 62.000 lei în scădere față de 2021 −306.786 lei în scădere față de 2021 560.768 lei în creștere față de 2021 163.756 lei 46.589 lei −350.423 lei 6 în scădere față de 2021
2021 185.020 lei în creștere față de 2020 30.562 lei în creștere față de 2020 332.934 lei în scădere față de 2020 199.190 lei 90.107 lei −43.637 lei 7 în creștere față de 2020
2020 143.668 lei −73.207 lei în scădere față de 2019 390.317 lei în creștere față de 2019 230.986 lei 85.132 lei −74.199 lei 5
2019 — −1.192 lei 1.500 lei — 508 lei −992 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare