NEFERTITI AGROFARM VN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18572919, Nr. Reg. Com. J2006006043409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0150 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. JEAN STERIADI, NR.14, BL.I17, SC.1, ET.2, AP.8, cod poștal 032499. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- NEFERTITI AGROFARM VN S.R.L.
- CUI
- 18572919
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006006043409
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 11 aprilie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. JEAN STERIADI, NR.14, BL.I17, SC.1, ET.2, AP.8
- Cod poștal
- 032499
- Cod CAEN
- 0150
- Domeniu de activitate
- Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)
Situații financiare
În 2025, NEFERTITI AGROFARM VN S.R.L. a raportat o pierdere netă de 398 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −398 lei în creștere față de 2024 | 143.866 lei în creștere față de 2024 | — | 1.639 lei | −142.227 lei | — |
| 2024 | — | −1.440 lei în creștere față de 2023 | 143.468 lei în creștere față de 2023 | — | 1.639 lei | −141.829 lei | — |
| 2023 | — | −2.220 lei în scădere față de 2022 | 142.029 lei în creștere față de 2022 | — | 1.639 lei | −140.390 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 138.528 lei | — | 3.071 lei | −135.457 lei | — |
| 2021 | — | −1.719 lei în creștere față de 2020 | 138.528 lei în creștere față de 2020 | — | 3.071 lei | −135.457 lei | — |
| 2020 | — | −3.487 lei în scădere față de 2019 | 133.528 lei | — | 1.888 lei | −131.640 lei | — |
| 2019 | — | −2.138 lei în creștere față de 2018 | 133.528 lei în creștere față de 2018 | — | 5.375 lei | −128.153 lei | — |
| 2018 | — | −3.471 lei în scădere față de 2017 | 130.994 lei în creștere față de 2017 | — | 4.978 lei | −126.016 lei | — |
| 2017 | — | −569 lei în creștere față de 2016 | 127.486 lei în creștere față de 2016 | — | 4.941 lei | −122.545 lei | — |
| 2016 | — | −11.226 lei | 126.918 lei | — | 4.941 lei | −121.977 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
