NEIVA STUDIO S.R.L.

NEIVA STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39297196, Nr. Reg. Com. J2018001800127. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.408I, BL.CORP C2, ET.PARTER, AP.7, cod poștal 407280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEIVA STUDIO S.R.L.
CUI
39297196
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001800127
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.408I, BL.CORP C2, ET.PARTER, AP.7
Cod poștal
407280
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, NEIVA STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 266.361 lei, un profit net de 50.245 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 7.919 lei2019 · Cifra de afaceri: 89.682 lei2020 · Cifra de afaceri: 89.131 lei2021 · Cifra de afaceri: 171.671 lei2022 · Cifra de afaceri: 199.757 lei2023 · Cifra de afaceri: 138.954 lei2024 · Cifra de afaceri: 125.298 lei2025 · Cifra de afaceri: 266.361 lei2018 · Profit net: −58.543 lei2019 · Profit net: −46.634 lei2020 · Profit net: −45.951 lei2021 · Profit net: 21.073 lei2022 · Profit net: 20.928 lei2023 · Profit net: −30.581 lei2024 · Profit net: −35.211 lei2025 · Profit net: 50.245 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 7.919 lei'182019: 89.682 lei'192020: 89.131 lei'202021: 171.671 lei'212022: 199.757 lei'222023: 138.954 lei'232024: 125.298 lei'242025: 266.361 lei266 mii'25
Profit net lei
2018: −58.543 lei−59 mii'182019: −46.634 lei'192020: −45.951 lei'202021: 21.073 lei'212022: 20.928 lei'222023: −30.581 lei'232024: −35.211 lei'242025: 50.245 lei50 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru NEIVA STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 266.361 lei în creștere față de 2024 50.245 lei în creștere față de 2024 178.111 lei în creștere față de 2024 6.805 lei 43.032 lei −128.274 lei 2
2024 125.298 lei în scădere față de 2023 −35.211 lei în scădere față de 2023 177.939 lei în creștere față de 2023 13.049 lei −13.629 lei −178.519 lei 2
2023 138.954 lei în scădere față de 2022 −30.581 lei în scădere față de 2022 169.166 lei în creștere față de 2022 9.421 lei 16.437 lei −143.308 lei 2 în scădere față de 2022
2022 199.757 lei în creștere față de 2021 20.928 lei în scădere față de 2021 136.407 lei în scădere față de 2021 17.659 lei 6.021 lei −112.727 lei 3 în scădere față de 2021
2021 171.671 lei în creștere față de 2020 21.073 lei în creștere față de 2020 200.038 lei în scădere față de 2020 36.114 lei 30.269 lei −133.655 lei 4
2020 89.131 lei în scădere față de 2019 −45.951 lei în creștere față de 2019 206.234 lei în creștere față de 2019 30.646 lei 20.861 lei −154.727 lei 4 în creștere față de 2019
2019 89.682 lei în creștere față de 2018 −46.634 lei în creștere față de 2018 183.469 lei în creștere față de 2018 45.902 lei 32.590 lei −104.977 lei 3 în scădere față de 2018
2018 7.919 lei −58.543 lei 136.689 lei 17.188 lei 61.158 lei −58.343 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare