NEKTARIOS-MIKA FARM S.R.L.

Activitate suspendată din 10 aprilie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NEKTARIOS-MIKA FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 39430291, Nr. Reg. Com. J24/800/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT POIENILE DE SUB MUNTE COM. POIENILE DE SUB MUNTE, POIENILE DE SUB MUNTE, NR.4/A, cod poștal 437220. Societatea are activitatea suspendată din data de 10 aprilie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEKTARIOS-MIKA FARM S.R.L.
CUI
39430291
Stare
Activitate suspendată din 10 aprilie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J24/800/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT POIENILE DE SUB MUNTE COM. POIENILE DE SUB MUNTE, POIENILE DE SUB MUNTE, NR.4/A
Cod poștal
437220
Cod CAEN
4773
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, NEKTARIOS-MIKA FARM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2018202020222023202420252018 · Cifra de afaceri: 31.522 lei2020 · Cifra de afaceri: 226.050 lei2022 · Cifra de afaceri: 78.985 lei2018 · Profit net: 61 lei2020 · Profit net: 17.899 lei2022 · Profit net: 69.647 lei2023 · Profit net: 7.635 lei2024 · Profit net: −18 lei2025 · Profit net: −6 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 31.522 lei20182020: 226.050 lei226 mii20202022: 78.985 lei79 mii2022
Profit net lei
2018: 61 lei20182020: 17.899 lei20202022: 69.647 lei70 mii20222023: 7.635 lei20232024: −18 lei−1820242025: −6 lei−62025
Indicatori financiari pe ani pentru NEKTARIOS-MIKA FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −6 lei în creștere față de 2024 1.174.923 lei în creștere față de 2024 90.244 lei 1.186.561 lei 101.882 lei —
2024 — −18 lei în scădere față de 2023 1.174.918 lei în scădere față de 2023 90.244 lei 1.186.561 lei 101.887 lei —
2023 — 7.635 lei în scădere față de 2022 1.176.285 lei în creștere față de 2022 90.244 lei 1.187.946 lei 101.905 lei 1 în scădere față de 2022
2022 78.985 lei în scădere față de 2020 69.647 lei în creștere față de 2020 1.147.138 lei în creștere față de 2020 90.244 lei 1.151.164 lei 94.270 lei 2
2020 226.050 lei în creștere față de 2018 17.899 lei în creștere față de 2018 667.896 lei în creștere față de 2018 70.244 lei 619.149 lei 21.497 lei 2
2018 31.522 lei 61 lei 22.559 lei 244 lei 22.576 lei 261 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare