NELUTERMOCONSTRUCT S.R.L.-D.

NELUTERMOCONSTRUCT S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39800971, Nr. Reg. Com. J30/787/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 28 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT CĂLINEŞTI-OAŞ COM. CĂLINEŞTI-OAŞ, CĂLINEŞTI-OAŞ, NR.286, cod poștal 447070. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NELUTERMOCONSTRUCT S.R.L.-D.
CUI
39800971
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/787/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 august 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT CĂLINEŞTI-OAŞ COM. CĂLINEŞTI-OAŞ, CĂLINEŞTI-OAŞ, NR.286
Cod poștal
447070
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, NELUTERMOCONSTRUCT S.R.L.-D. a raportat o pierdere netă de 232.325 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.951 lei2020 · Cifra de afaceri: 24.560 lei2021 · Cifra de afaceri: 59.566 lei2022 · Cifra de afaceri: 262.369 lei2023 · Cifra de afaceri: 697.880 lei2024 · Cifra de afaceri: 719.063 lei2019 · Profit net: 6.226 lei2020 · Profit net: 14.456 lei2021 · Profit net: 3.392 lei2022 · Profit net: 90.932 lei2023 · Profit net: 239.550 lei2024 · Profit net: 234.665 lei2025 · Profit net: −232.325 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.951 lei20192020: 24.560 lei20202021: 59.566 lei20212022: 262.369 lei20222023: 697.880 lei20232024: 719.063 lei719 mii2024
Profit net lei
2019: 6.226 lei20192020: 14.456 lei20202021: 3.392 lei20212022: 90.932 lei20222023: 239.550 lei240 mii20232024: 234.665 lei20242025: −232.325 lei−232 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NELUTERMOCONSTRUCT S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −232.325 lei în scădere față de 2024 370.131 lei în creștere față de 2024 218.925 lei 484.268 lei 333.062 lei 3 în scădere față de 2024
2024 719.063 lei în creștere față de 2023 234.665 lei în scădere față de 2023 301.970 lei în scădere față de 2023 296.004 lei 571.353 lei 565.387 lei 5 în scădere față de 2023
2023 697.880 lei în creștere față de 2022 239.550 lei în creștere față de 2022 336.878 lei în creștere față de 2022 376.878 lei 290.722 lei 330.722 lei 6 în creștere față de 2022
2022 262.369 lei în creștere față de 2021 90.932 lei în creștere față de 2021 130.883 lei în creștere față de 2021 134.877 lei 87.178 lei 91.172 lei 3
2021 59.566 lei în creștere față de 2020 3.392 lei în scădere față de 2020 4.186 lei în scădere față de 2020 2.391 lei 26.069 lei 24.274 lei 3 în creștere față de 2020
2020 24.560 lei în creștere față de 2019 14.456 lei în creștere față de 2019 4.412 lei în scădere față de 2019 2.493 lei 22.801 lei 20.882 lei 1
2019 11.951 lei 6.226 lei 4.480 lei 7.297 lei 3.609 lei 6.426 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare