NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L.

NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42584010, Nr. Reg. Com. J12/1505/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 4 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT BUNEŞTI COM. MINTIU GHERLII, BUNEŞTI, NR.5C, cod poștal 407411. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42584010
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/1505/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iunie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT BUNEŞTI COM. MINTIU GHERLII, BUNEŞTI, NR.5C
Cod poștal
407411
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.500 lei, un profit net de 3.015 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 31.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 50.796 lei2022 · Cifra de afaceri: 51.100 lei2023 · Cifra de afaceri: 59.447 lei2024 · Cifra de afaceri: 67.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 80.500 lei2020 · Profit net: −7.041 lei2021 · Profit net: 12.891 lei2022 · Profit net: −6.010 lei2023 · Profit net: 756 lei2024 · Profit net: −523 lei2025 · Profit net: 3.015 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 31.500 lei20202021: 50.796 lei20212022: 51.100 lei20222023: 59.447 lei20232024: 67.200 lei20242025: 80.500 lei81 mii2025
Profit net lei
2020: −7.041 lei−7 mii20202021: 12.891 lei13 mii20212022: −6.010 lei20222023: 756 lei20232024: −523 lei20242025: 3.015 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 80.500 lei în creștere față de 2024 3.015 lei în creștere față de 2024 7.266 lei în creștere față de 2024 — 10.564 lei 3.298 lei 1 în scădere față de 2024
2024 67.200 lei în creștere față de 2023 −523 lei în scădere față de 2023 4.382 lei în creștere față de 2023 — 4.655 lei 273 lei 2
2023 59.447 lei în creștere față de 2022 756 lei în creștere față de 2022 1.002 lei în scădere față de 2022 — 1.798 lei 796 lei 2
2022 51.100 lei în creștere față de 2021 −6.010 lei în scădere față de 2021 1.150 lei în scădere față de 2021 — 1.190 lei 40 lei 2 în creștere față de 2021
2021 50.796 lei în creștere față de 2020 12.891 lei în creștere față de 2020 4.273 lei în scădere față de 2020 — 10.323 lei 6.050 lei 1 în scădere față de 2020
2020 31.500 lei −7.041 lei 7.300 lei — 459 lei −6.841 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare