NEMESIS CONSTRUCT NORD S.R.L.

Inactivă fiscal din 1 mai 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

NEMESIS CONSTRUCT NORD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39380134, Nr. Reg. Com. J30/477/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4221 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, BL.74/A, AP.39. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 1 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEMESIS CONSTRUCT NORD S.R.L.
CUI
39380134
Stare
Inactivă fiscal din 1 mai 2025
Nr. Registrul Comerțului
J30/477/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, BL.74/A, AP.39
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4221
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide

Situații financiare

În 2023, NEMESIS CONSTRUCT NORD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.000 lei, o pierdere netă de 311.536 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2018201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 399.916 lei2020 · Cifra de afaceri: 63.108 lei2021 · Cifra de afaceri: 163.922 lei2022 · Cifra de afaceri: 807.545 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2018 · Profit net: −45.408 lei2019 · Profit net: 308.077 lei2020 · Profit net: −30.537 lei2021 · Profit net: 1.084 lei2022 · Profit net: 448.579 lei2023 · Profit net: −311.536 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 399.916 lei20192020: 63.108 lei20202021: 163.922 lei20212022: 807.545 lei808 mii20222023: 3.000 lei3 mii2023
Profit net lei
2018: −45.408 lei20182019: 308.077 lei20192020: −30.537 lei20202021: 1.084 lei20212022: 448.579 lei449 mii20222023: −311.536 lei−312 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru NEMESIS CONSTRUCT NORD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 3.000 lei în scădere față de 2022 −311.536 lei în scădere față de 2022 311.004 lei în creștere față de 2022 — 75 lei −310.929 lei 4
2022 807.545 lei în creștere față de 2021 448.579 lei în creștere față de 2021 199.141 lei în creștere față de 2021 7.631 lei 641.573 lei 450.063 lei 4 în creștere față de 2021
2021 163.922 lei în creștere față de 2020 1.084 lei în creștere față de 2020 57.794 lei în scădere față de 2020 17.735 lei 273.675 lei 233.616 lei 3 în creștere față de 2020
2020 63.108 lei în scădere față de 2019 −30.537 lei în scădere față de 2019 135.342 lei în creștere față de 2019 23.031 lei 344.843 lei 232.532 lei 1
2019 399.916 lei 308.077 lei în creștere față de 2018 133.726 lei în creștere față de 2018 37.943 lei 358.652 lei 262.869 lei 1 în scădere față de 2018
2018 — −45.408 lei 96.813 lei 48.047 lei 3.558 lei −45.208 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare