NERO METAL COLECT S.R.L.

NERO METAL COLECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41551279, Nr. Reg. Com. J40/11128/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3832 - Recuperarea materialelor reciclabile sortate. Societatea a fost înființată la data de 23 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BIBANULUI, NR.8, CAMERA 1, cod poștal 022283. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NERO METAL COLECT S.R.L.
CUI
41551279
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/11128/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BIBANULUI, NR.8, CAMERA 1
Cod poștal
022283
Cod CAEN
3832
Domeniu de activitate
Recuperarea materialelor reciclabile sortate

Situații financiare

În 2025, NERO METAL COLECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.398.526 lei, o pierdere netă de 40.734 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.560.903 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.905.869 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.867.302 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.781.072 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.622.904 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.398.526 lei2019 · Profit net: −2.478 lei2020 · Profit net: 173.859 lei2021 · Profit net: 627.006 lei2022 · Profit net: −170.925 lei2023 · Profit net: −26.981 lei2024 · Profit net: 16.312 lei2025 · Profit net: −40.734 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.560.903 lei20202021: 5.905.869 lei5,9 mil.20212022: 5.867.302 lei20222023: 3.781.072 lei20232024: 3.622.904 lei20242025: 2.398.526 lei2,4 mil.2025
Profit net lei
2019: −2.478 lei20192020: 173.859 lei20202021: 627.006 lei627 mii20212022: −170.925 lei−171 mii20222023: −26.981 lei20232024: 16.312 lei20242025: −40.734 lei−41 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NERO METAL COLECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.398.526 lei în scădere față de 2024 −40.734 lei în scădere față de 2024 1.967 lei în scădere față de 2024 — 578.226 lei 576.259 lei 1 în scădere față de 2024
2024 3.622.904 lei în scădere față de 2023 16.312 lei în creștere față de 2023 4.874 lei în scădere față de 2023 — 621.867 lei 616.993 lei 2
2023 3.781.072 lei în scădere față de 2022 −26.981 lei în creștere față de 2022 41.772 lei în scădere față de 2022 250 lei 642.203 lei 600.681 lei 2
2022 5.867.302 lei în scădere față de 2021 −170.925 lei în scădere față de 2021 231.907 lei în scădere față de 2021 0 lei 859.569 lei 627.662 lei 2 în creștere față de 2021
2021 5.905.869 lei în creștere față de 2020 627.006 lei în creștere față de 2020 323.899 lei în scădere față de 2020 0 lei 1.122.486 lei 798.587 lei 1
2020 2.560.903 lei 173.859 lei în creștere față de 2019 401.754 lei în creștere față de 2019 0 lei 573.335 lei 171.581 lei 1
2019 — −2.478 lei 3.000 lei — 722 lei −2.278 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare