NEŢOI CONSTRUCT&SERVICE S.R.L.

Radiată din 28 ianuarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NEŢOI CONSTRUCT&SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 40699197, Nr. Reg. Com. J33/597/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 26 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. HORTICOLEI, NR.7A, cod poștal 725200. Societatea este radiată din data de 28 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEŢOI CONSTRUCT&SERVICE S.R.L.
CUI
40699197
Stare
Radiată din 28 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J33/597/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 februarie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. HORTICOLEI, NR.7A
Cod poștal
725200
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2024, NEŢOI CONSTRUCT&SERVICE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.532 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 608.987 lei2020 · Cifra de afaceri: 324.057 lei2021 · Cifra de afaceri: 468.050 lei2022 · Cifra de afaceri: 755.912 lei2023 · Cifra de afaceri: 324.948 lei2019 · Profit net: 544.266 lei2020 · Profit net: 211.082 lei2021 · Profit net: 232.457 lei2022 · Profit net: 364.600 lei2023 · Profit net: 144.440 lei2024 · Profit net: −5.532 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 608.987 lei20192020: 324.057 lei20202021: 468.050 lei20212022: 755.912 lei756 mii20222023: 324.948 lei325 mii2023
Profit net lei
2019: 544.266 lei544 mii20192020: 211.082 lei20202021: 232.457 lei20212022: 364.600 lei20222023: 144.440 lei20232024: −5.532 lei−6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NEŢOI CONSTRUCT&SERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −5.532 lei în scădere față de 2023 36.438 lei în scădere față de 2023 — 175.546 lei 139.108 lei —
2023 324.948 lei în scădere față de 2022 144.440 lei în scădere față de 2022 67.415 lei în creștere față de 2022 17.367 lei 194.688 lei 144.640 lei 1 în scădere față de 2022
2022 755.912 lei în creștere față de 2021 364.600 lei în creștere față de 2021 26.109 lei în creștere față de 2021 56.096 lei 334.813 lei 364.800 lei 2 în creștere față de 2021
2021 468.050 lei în creștere față de 2020 232.457 lei în creștere față de 2020 6.422 lei în scădere față de 2020 98.269 lei 351.892 lei 443.739 lei 1
2020 324.057 lei în scădere față de 2019 211.082 lei în scădere față de 2019 20.420 lei în creștere față de 2019 140.442 lei 91.260 lei 211.282 lei 1
2019 608.987 lei 544.266 lei 5.147 lei 72.625 lei 476.988 lei 544.466 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare