NETSTYLE POWER S.R.L.

NETSTYLE POWER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40042358, Nr. Reg. Com. J23/5152/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 23 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. JIULUI, NR.69, CAMERA 1, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NETSTYLE POWER S.R.L.
CUI
40042358
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5152/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 octombrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. JIULUI, NR.69, CAMERA 1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, NETSTYLE POWER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 64.158 lei, o pierdere netă de 58.139 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 19.381 lei2019 · Cifra de afaceri: 419.098 lei2020 · Cifra de afaceri: 239.607 lei2021 · Cifra de afaceri: 127.127 lei2022 · Cifra de afaceri: 175.962 lei2023 · Cifra de afaceri: 141.590 lei2024 · Cifra de afaceri: 142.089 lei2025 · Cifra de afaceri: 64.158 lei2018 · Profit net: 618 lei2019 · Profit net: 77.848 lei2020 · Profit net: −16.248 lei2021 · Profit net: −27.255 lei2022 · Profit net: −16.476 lei2023 · Profit net: −27.652 lei2024 · Profit net: −70.495 lei2025 · Profit net: −58.139 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 19.381 lei'182019: 419.098 lei419 mii'192020: 239.607 lei'202021: 127.127 lei'212022: 175.962 lei'222023: 141.590 lei'232024: 142.089 lei'242025: 64.158 lei64 mii'25
Profit net lei
2018: 618 lei'182019: 77.848 lei78 mii'192020: −16.248 lei'202021: −27.255 lei'212022: −16.476 lei'222023: −27.652 lei'232024: −70.495 lei−70 mii'242025: −58.139 lei−58 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru NETSTYLE POWER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 64.158 lei în scădere față de 2024 −58.139 lei în creștere față de 2024 187.230 lei în creștere față de 2024 — 49.631 lei −137.599 lei 2
2024 142.089 lei în creștere față de 2023 −70.495 lei în scădere față de 2023 160.878 lei în creștere față de 2023 0 lei 81.418 lei −79.460 lei 2
2023 141.590 lei în scădere față de 2022 −27.652 lei în scădere față de 2022 118.751 lei în creștere față de 2022 0 lei 109.786 lei −8.965 lei 2
2022 175.962 lei în creștere față de 2021 −16.476 lei în creștere față de 2021 95.448 lei în creștere față de 2021 — 114.135 lei 18.687 lei 2
2021 127.127 lei în scădere față de 2020 −27.255 lei în scădere față de 2020 64.945 lei în scădere față de 2020 — 100.109 lei 35.164 lei 2
2020 239.607 lei în scădere față de 2019 −16.248 lei în scădere față de 2019 68.806 lei în creștere față de 2019 — 131.224 lei 62.418 lei 2 în scădere față de 2019
2019 419.098 lei în creștere față de 2018 77.848 lei în creștere față de 2018 30.546 lei în creștere față de 2018 — 109.212 lei 78.666 lei 3 în creștere față de 2018
2018 19.381 lei 618 lei 8.409 lei 0 lei 9.227 lei 818 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare