NETWORK OF INTENTIONS SRL

NETWORK OF INTENTIONS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38240272, Nr. Reg. Com. J2017016135404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 20 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ȘOS VIILOR, NR.92, BL.4A, SC.4, ET.3, AP.111. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NETWORK OF INTENTIONS SRL
CUI
38240272
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017016135404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ȘOS VIILOR, NR.92, BL.4A, SC.4, ET.3, AP.111
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, NETWORK OF INTENTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 44.371 lei, un profit net de 29.822 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 4.588 lei2018 · Cifra de afaceri: 8.823 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.633 lei2020 · Cifra de afaceri: 55.175 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.639 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.538 lei2025 · Cifra de afaceri: 44.371 lei2017 · Profit net: −4.112 lei2018 · Profit net: −2.384 lei2019 · Profit net: −16.941 lei2020 · Profit net: 38.782 lei2021 · Profit net: 2.392 lei2022 · Profit net: −30.610 lei2023 · Profit net: −5.116 lei2024 · Profit net: −5.179 lei2025 · Profit net: 29.822 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 4.588 lei20172018: 8.823 lei20182019: 4.633 lei20192020: 55.175 lei55 mii20202021: 37.639 lei20212022: 3.538 lei20222025: 44.371 lei44 mii2025
Profit net lei
2017: −4.112 lei'172018: −2.384 lei'182019: −16.941 lei'192020: 38.782 lei39 mii'202021: 2.392 lei'212022: −30.610 lei−31 mii'222023: −5.116 lei'232024: −5.179 lei'242025: 29.822 lei30 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru NETWORK OF INTENTIONS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 44.371 lei 29.822 lei în creștere față de 2024 35.741 lei în creștere față de 2024 — 34.595 lei −1.146 lei —
2024 — −5.179 lei în scădere față de 2023 31.140 lei în creștere față de 2023 — 172 lei −30.968 lei —
2023 — −5.116 lei în creștere față de 2022 26.750 lei în scădere față de 2022 720 lei 135 lei −25.789 lei —
2022 3.538 lei în scădere față de 2021 −30.610 lei în scădere față de 2021 37.482 lei în creștere față de 2021 1.799 lei 15.010 lei −20.673 lei —
2021 37.639 lei în scădere față de 2020 2.392 lei în scădere față de 2020 27.208 lei în creștere față de 2020 21.328 lei 15.747 lei 9.937 lei —
2020 55.175 lei în creștere față de 2019 38.782 lei în creștere față de 2019 1.871 lei în scădere față de 2019 3.957 lei 13.459 lei 15.545 lei —
2019 4.633 lei în scădere față de 2018 −16.941 lei în scădere față de 2018 27.999 lei în creștere față de 2018 — 4.762 lei −23.237 lei —
2018 8.823 lei în creștere față de 2017 −2.384 lei în creștere față de 2017 6.460 lei în creștere față de 2017 — 164 lei −6.296 lei —
2017 4.588 lei −4.112 lei 5.638 lei 226 lei 1.500 lei −3.912 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare