NEVESPORT S.R.L.

NEVESPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 40813339, Nr. Reg. Com. J2019000258191. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. LUNCA MARE, NR.18, ET.1, AP.5, cod poștal 530232. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEVESPORT S.R.L.
CUI
40813339
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000258191
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2019
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. LUNCA MARE, NR.18, ET.1, AP.5
Cod poștal
530232
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4618
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Situații financiare

În 2025, NEVESPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 822.949 lei, o pierdere netă de 12.765 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 275.133 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.295.716 lei2021 · Cifra de afaceri: 395.527 lei2022 · Cifra de afaceri: 662.826 lei2023 · Cifra de afaceri: 479.332 lei2024 · Cifra de afaceri: 389.863 lei2025 · Cifra de afaceri: 822.949 lei2019 · Profit net: 43.366 lei2020 · Profit net: 318.821 lei2021 · Profit net: −73.401 lei2022 · Profit net: 57.248 lei2023 · Profit net: 94.679 lei2024 · Profit net: 79.834 lei2025 · Profit net: −12.765 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 275.133 lei20192020: 1.295.716 lei1,3 mil.20202021: 395.527 lei20212022: 662.826 lei20222023: 479.332 lei20232024: 389.863 lei20242025: 822.949 lei823 mii2025
Profit net lei
2019: 43.366 lei20192020: 318.821 lei319 mii20202021: −73.401 lei−73 mii20212022: 57.248 lei20222023: 94.679 lei20232024: 79.834 lei20242025: −12.765 lei−13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEVESPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 822.949 lei în creștere față de 2024 −12.765 lei în scădere față de 2024 324.266 lei în creștere față de 2024 77.502 lei 627.659 lei 380.895 lei 1
2024 389.863 lei în scădere față de 2023 79.834 lei în scădere față de 2023 181.934 lei în scădere față de 2023 111.328 lei 512.566 lei 446.660 lei 1
2023 479.332 lei în scădere față de 2022 94.679 lei în creștere față de 2022 185.394 lei în scădere față de 2022 25.251 lei 597.557 lei 440.914 lei 1
2022 662.826 lei în creștere față de 2021 57.248 lei în creștere față de 2021 252.250 lei în creștere față de 2021 25.646 lei 572.839 lei 346.235 lei 1
2021 395.527 lei în scădere față de 2020 −73.401 lei în scădere față de 2020 94.420 lei în scădere față de 2020 35.974 lei 347.432 lei 288.986 lei 1
2020 1.295.716 lei în creștere față de 2019 318.821 lei în creștere față de 2019 884.593 lei în creștere față de 2019 29.889 lei 1.217.091 lei 362.387 lei 1
2019 275.133 lei 43.366 lei 23.793 lei — 67.359 lei 43.566 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare