NEVIMAR PAVERS S.R.L.

NEVIMAR PAVERS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 39762088, Nr. Reg. Com. J36/436/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, SAT GRECI COM. GRECI, STR. MĂRULUI, NR.25. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEVIMAR PAVERS S.R.L.
CUI
39762088
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J36/436/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2018
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, SAT GRECI COM. GRECI, STR. MĂRULUI, NR.25
Cod CAEN
2361
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din beton pentru constructii

Situații financiare

În 2025, NEVIMAR PAVERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.006.705 lei, un profit net de 358.540 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 173.777 lei2020 · Cifra de afaceri: 679.621 lei2021 · Cifra de afaceri: 266.417 lei2022 · Cifra de afaceri: 581.450 lei2023 · Cifra de afaceri: 374.819 lei2024 · Cifra de afaceri: 565.923 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.006.705 lei2019 · Profit net: 50.565 lei2020 · Profit net: 157.120 lei2021 · Profit net: −88.876 lei2022 · Profit net: 148.401 lei2023 · Profit net: −103.897 lei2024 · Profit net: 56.305 lei2025 · Profit net: 358.540 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 173.777 lei20192020: 679.621 lei20202021: 266.417 lei20212022: 581.450 lei20222023: 374.819 lei20232024: 565.923 lei20242025: 1.006.705 lei1,0 mil.2025
Profit net lei
2019: 50.565 lei20192020: 157.120 lei20202021: −88.876 lei20212022: 148.401 lei20222023: −103.897 lei−104 mii20232024: 56.305 lei20242025: 358.540 lei359 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEVIMAR PAVERS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.006.705 lei în creștere față de 2024 358.540 lei în creștere față de 2024 387.888 lei în creștere față de 2024 611.013 lei 446.051 lei 575.887 lei 7 în creștere față de 2024
2024 565.923 lei în creștere față de 2023 56.305 lei în creștere față de 2023 313.553 lei în creștere față de 2023 481.964 lei 158.232 lei 217.347 lei 6 în scădere față de 2023
2023 374.819 lei în scădere față de 2022 −103.897 lei în scădere față de 2022 230.009 lei în creștere față de 2022 481.812 lei 34.542 lei 161.042 lei 7 în creștere față de 2022
2022 581.450 lei în creștere față de 2021 148.401 lei în creștere față de 2021 91.282 lei în scădere față de 2021 441.291 lei 56.240 lei 264.939 lei 6 în scădere față de 2021
2021 266.417 lei în scădere față de 2020 −88.876 lei în scădere față de 2020 157.570 lei în creștere față de 2020 309.111 lei 122.785 lei 117.009 lei 7 în scădere față de 2020
2020 679.621 lei în creștere față de 2019 157.120 lei în creștere față de 2019 114.517 lei în scădere față de 2019 342.358 lei 151.368 lei 205.885 lei 10 în creștere față de 2019
2019 173.777 lei 50.565 lei 118.141 lei 64.209 lei 102.697 lei 48.765 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare