NEW CHEFS S.R.L.

Radiată din 31 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

NEW CHEFS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 42293950, Nr. Reg. Com. J14/87/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5629 - Alte servicii de alimentatie n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, SAT ILIENI COM. ILIENI, ILIENI, NR.418, cod poștal 527105. Societatea este radiată din data de 31 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEW CHEFS S.R.L.
CUI
42293950
Stare
Radiată din 31 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J14/87/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2020
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, SAT ILIENI COM. ILIENI, ILIENI, NR.418
Cod poștal
527105
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5629
Domeniu de activitate
Alte servicii de alimentatie n.c.a.

Situații financiare

În 2024, NEW CHEFS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.723 lei, un profit net de 1.174 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 8.748 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.056 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.993 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.199 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.723 lei2020 · Profit net: −26.537 lei2021 · Profit net: 11.644 lei2022 · Profit net: −5.128 lei2023 · Profit net: −14.664 lei2024 · Profit net: 1.174 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 8.748 lei20202021: 82.056 lei82 mii20212022: 9.993 lei20222023: 10.199 lei20232024: 5.723 lei6 mii2024
Profit net lei
2020: −26.537 lei−27 mii20202021: 11.644 lei12 mii20212022: −5.128 lei20222023: −14.664 lei20232024: 1.174 lei1 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru NEW CHEFS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 5.723 lei în scădere față de 2023 1.174 lei în creștere față de 2023 47.024 lei în scădere față de 2023 3.792 lei 9.921 lei −33.311 lei —
2023 10.199 lei în creștere față de 2022 −14.664 lei în scădere față de 2022 47.997 lei în scădere față de 2022 4.667 lei 8.845 lei −34.485 lei —
2022 9.993 lei în scădere față de 2021 −5.128 lei în scădere față de 2021 52.542 lei în creștere față de 2021 6.000 lei 26.721 lei −19.821 lei —
2021 82.056 lei în creștere față de 2020 11.644 lei în creștere față de 2020 51.255 lei în scădere față de 2020 9.000 lei 27.562 lei −14.693 lei 0
2020 8.748 lei −26.537 lei 52.373 lei — 26.036 lei −26.337 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare