NEW RBL CATERING S.R.L.

NEW RBL CATERING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39909562, Nr. Reg. Com. J12/4273/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1085 - Fabricarea de mancarururi preparate. Societatea a fost înființată la data de 24 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PARÂNG, NR.23, BL.H6, AP.40, cod poștal 400552. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEW RBL CATERING S.R.L.
CUI
39909562
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4273/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 septembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PARÂNG, NR.23, BL.H6, AP.40
Cod poștal
400552
Cod CAEN
1085
Domeniu de activitate
Fabricarea de mancarururi preparate

Situații financiare

În 2025, NEW RBL CATERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 51.600 lei, o pierdere netă de 3.972 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.753 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.192 lei2023 · Cifra de afaceri: 38.046 lei2024 · Cifra de afaceri: 47.350 lei2025 · Cifra de afaceri: 51.600 lei2019 · Profit net: −10.582 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: −1.000 lei2022 · Profit net: 7.327 lei2023 · Profit net: 4.819 lei2024 · Profit net: 4.490 lei2025 · Profit net: −3.972 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.753 lei20192022: 9.192 lei20222023: 38.046 lei20232024: 47.350 lei20242025: 51.600 lei52 mii2025
Profit net lei
2019: −10.582 lei−11 mii20192020: 0 lei20202021: −1.000 lei20212022: 7.327 lei7 mii20222023: 4.819 lei20232024: 4.490 lei20242025: −3.972 lei−4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEW RBL CATERING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 51.600 lei în creștere față de 2024 −3.972 lei în scădere față de 2024 4.433 lei în creștere față de 2024 2.812 lei 2.902 lei 1.281 lei —
2024 47.350 lei în creștere față de 2023 4.490 lei în scădere față de 2023 2.965 lei în creștere față de 2023 4.062 lei 4.157 lei 5.254 lei —
2023 38.046 lei în creștere față de 2022 4.819 lei în scădere față de 2022 2.831 lei în scădere față de 2022 — 3.594 lei 763 lei —
2022 9.192 lei 7.327 lei în creștere față de 2021 6.690 lei în scădere față de 2021 — 2.635 lei −4.055 lei —
2021 — −1.000 lei în scădere față de 2020 11.517 lei în scădere față de 2020 134 lei 1 lei −11.382 lei —
2020 — 0 lei în creștere față de 2019 11.520 lei 134 lei 1.004 lei −10.382 lei —
2019 1.753 lei −10.582 lei 11.520 lei 134 lei 1.004 lei −10.382 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare