NEW RECORDER BACKUP S.R.L.

NEW RECORDER BACKUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 41517781, Nr. Reg. Com. J51/702/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 13 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. CORNIŞEI, NR.5, BL.D68, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEW RECORDER BACKUP S.R.L.
CUI
41517781
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/702/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 august 2019
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. CORNIŞEI, NR.5, BL.D68, AP.2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, NEW RECORDER BACKUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 154.915 lei, un profit net de 34.799 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 117.469 lei2022 · Cifra de afaceri: 30.025 lei2023 · Cifra de afaceri: 21.582 lei2024 · Cifra de afaceri: 35.158 lei2025 · Cifra de afaceri: 154.915 lei2021 · Profit net: 8.842 lei2022 · Profit net: −14.877 lei2023 · Profit net: 4.315 lei2024 · Profit net: −30.196 lei2025 · Profit net: 34.799 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 117.469 lei20212022: 30.025 lei20222023: 21.582 lei20232024: 35.158 lei20242025: 154.915 lei155 mii2025
Profit net lei
2021: 8.842 lei20212022: −14.877 lei20222023: 4.315 lei20232024: −30.196 lei−30 mii20242025: 34.799 lei35 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEW RECORDER BACKUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 154.915 lei în creștere față de 2024 34.799 lei în creștere față de 2024 132.146 lei în creștere față de 2024 2.096 lei 120.865 lei −9.185 lei 1
2024 35.158 lei în creștere față de 2023 −30.196 lei în scădere față de 2023 108.209 lei în creștere față de 2023 4.501 lei 58.683 lei −45.025 lei 1
2023 21.582 lei în scădere față de 2022 4.315 lei în creștere față de 2022 55.581 lei în creștere față de 2022 3.384 lei 37.368 lei −14.829 lei —
2022 30.025 lei în scădere față de 2021 −14.877 lei în scădere față de 2021 50.410 lei în creștere față de 2021 8.460 lei 22.806 lei −19.144 lei —
2021 117.469 lei 8.842 lei 45.783 lei — 36.949 lei −8.834 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare