NEW STAR ADICOMIS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 37241458, Nr. Reg. Com. J2017000251282. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. 1 DECEMBRIE, NR.112, ÎNCĂPEREA NR. 5, cod poștal 235100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- NEW STAR ADICOMIS SRL
- CUI
- 37241458
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000251282
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 21 martie 2017
- Județ
- Olt
- Sediul social
- JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. 1 DECEMBRIE, NR.112, ÎNCĂPEREA NR. 5
- Cod poștal
- 235100
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4333
- Domeniu de activitate
- Lucrari de pardosire si placare a peretilor
Situații financiare
În 2025, NEW STAR ADICOMIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 33.267 lei, un profit net de 24.400 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.267 lei | 24.400 lei în creștere față de 2024 | 93.890 lei în scădere față de 2024 | — | 7.269 lei | −86.621 lei | — |
| 2024 | — | −509 lei în scădere față de 2023 | 114.657 lei | — | 3.636 lei | −111.021 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 114.657 lei | — | 4.145 lei | −110.512 lei | — |
| 2022 | — | −45 lei în creștere față de 2021 | 114.657 lei | — | 4.145 lei | −110.512 lei | — |
| 2021 | — | −469 lei în scădere față de 2020 | 114.657 lei în creștere față de 2020 | — | 4.190 lei | −110.467 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 114.188 lei | — | 4.190 lei | −109.998 lei | — |
| 2019 | 7.680 lei în scădere față de 2018 | −31.447 lei în creștere față de 2018 | 114.188 lei în creștere față de 2018 | — | 4.190 lei | −109.998 lei | 1 în scădere față de 2018 |
| 2018 | 41.967 lei în creștere față de 2017 | −52.699 lei în scădere față de 2017 | 91.491 lei în creștere față de 2017 | — | 12.940 lei | −78.551 lei | 4 în creștere față de 2017 |
| 2017 | 2.989 lei | −26.052 lei | 32.977 lei | — | 7.125 lei | −25.852 lei | 3 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
