NEW TACTIC ALS S.R.L.

NEW TACTIC ALS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41350585, Nr. Reg. Com. J2019002941237. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5226 - Comert cu ridicata al bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, PRL. GHENCEA, NR.45, CAMERA 1, BL.C1, SC.A, ET.1, AP.10, cod poștal 077025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEW TACTIC ALS S.R.L.
CUI
41350585
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002941237
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, PRL. GHENCEA, NR.45, CAMERA 1, BL.C1, SC.A, ET.1, AP.10
Cod poștal
077025
Cod CAEN
5226
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al bauturilor

Situații financiare

În 2025, NEW TACTIC ALS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.992.213 lei, un profit net de 141.103 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 468.580 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.402.577 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.081.649 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.458.085 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.647.585 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.992.213 lei2019 · Profit net: 54.574 lei2020 · Profit net: 203.989 lei2022 · Profit net: 43.632 lei2023 · Profit net: 30.349 lei2024 · Profit net: 67.223 lei2025 · Profit net: 141.103 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 468.580 lei20192020: 1.402.577 lei20202022: 2.081.649 lei20222023: 2.458.085 lei20232024: 2.647.585 lei20242025: 2.992.213 lei3,0 mil.2025
Profit net lei
2019: 54.574 lei20192020: 203.989 lei204 mii20202022: 43.632 lei20222023: 30.349 lei20232024: 67.223 lei20242025: 141.103 lei141 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEW TACTIC ALS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.992.213 lei în creștere față de 2024 141.103 lei în creștere față de 2024 269.127 lei în creștere față de 2024 187.329 lei 696.631 lei 632.914 lei 5 în scădere față de 2024
2024 2.647.585 lei în creștere față de 2023 67.223 lei în creștere față de 2023 222.379 lei în scădere față de 2023 267.091 lei 475.135 lei 530.700 lei 6 în creștere față de 2023
2023 2.458.085 lei în creștere față de 2022 30.349 lei în scădere față de 2022 1.385.543 lei în creștere față de 2022 233.145 lei 1.610.783 lei 463.478 lei 4 în creștere față de 2022
2022 2.081.649 lei în creștere față de 2020 43.632 lei în scădere față de 2020 278.567 lei în creștere față de 2020 5.148 lei 701.767 lei 433.129 lei 3
2020 1.402.577 lei în creștere față de 2019 203.989 lei în creștere față de 2019 36.587 lei în scădere față de 2019 3.330 lei 291.854 lei 258.763 lei 3 în creștere față de 2019
2019 468.580 lei 54.574 lei 256.723 lei 4.584 lei 306.240 lei 54.574 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare