NEXT IN TOWER S.R.L.

NEXT IN TOWER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40762669, Nr. Reg. Com. J2019003167407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 11 martie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MORILOR, NR.34, CAMERA 3, cod poștal 031224. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEXT IN TOWER S.R.L.
CUI
40762669
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003167407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 martie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MORILOR, NR.34, CAMERA 3
Cod poștal
031224
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, NEXT IN TOWER S.R.L. a raportat un profit net de 38.261 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 3.986.487 lei2022 · Cifra de afaceri: 12.526 lei2023 · Cifra de afaceri: 13.488.184 lei2024 · Cifra de afaceri: 413.185 lei2019 · Profit net: −7.272 lei2020 · Profit net: −24.246 lei2021 · Profit net: 1.133.086 lei2022 · Profit net: −474.004 lei2023 · Profit net: 2.148.698 lei2024 · Profit net: −1.161.813 lei2025 · Profit net: 38.261 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 3.986.487 lei20212022: 12.526 lei20222023: 13.488.184 lei13,5 mil.20232024: 413.185 lei413 mii2024
Profit net lei
2019: −7.272 lei20192020: −24.246 lei20202021: 1.133.086 lei20212022: −474.004 lei20222023: 2.148.698 lei2,1 mil.20232024: −1.161.813 lei−1,2 mil.20242025: 38.261 lei38 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEXT IN TOWER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 38.261 lei în creștere față de 2024 1.808.112 lei în creștere față de 2024 1.462.113 lei 1.185.865 lei 839.866 lei —
2024 413.185 lei în scădere față de 2023 −1.161.813 lei în scădere față de 2023 1.015.304 lei în scădere față de 2023 490.435 lei 1.326.474 lei 801.605 lei 1
2023 13.488.184 lei în creștere față de 2022 2.148.698 lei în creștere față de 2022 1.637.216 lei în scădere față de 2022 1.765.613 lei 1.998.065 lei 2.126.462 lei 1
2022 12.526 lei în scădere față de 2021 −474.004 lei în scădere față de 2021 11.453.644 lei în creștere față de 2021 10.201.888 lei 1.229.520 lei −22.236 lei 1
2021 3.986.487 lei 1.133.086 lei în creștere față de 2020 3.520.869 lei în creștere față de 2020 3.772.210 lei 850.427 lei 1.101.768 lei 1
2020 — −24.246 lei în scădere față de 2019 3.126.826 lei în creștere față de 2019 2.702.168 lei 393.340 lei −31.318 lei —
2019 — −7.272 lei 1.023.345 lei 379.177 lei 637.096 lei −7.072 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare