NEXT ITCLOUDS S.R.L.

NEXT ITCLOUDS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40888064, Nr. Reg. Com. J38/498/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 1 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GENERAL MAGHERU, NR.16, GARAJ 09, BL.H, SC.C. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEXT ITCLOUDS S.R.L.
CUI
40888064
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/498/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 aprilie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GENERAL MAGHERU, NR.16, GARAJ 09, BL.H, SC.C
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, NEXT ITCLOUDS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.175 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 47.451 lei2021 · Cifra de afaceri: 825 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.140 lei2023 · Cifra de afaceri: 390 lei2019 · Profit net: −6.359 lei2020 · Profit net: 8.958 lei2021 · Profit net: −20.087 lei2022 · Profit net: −5.466 lei2023 · Profit net: −14.812 lei2024 · Profit net: −2.586 lei2025 · Profit net: −2.175 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 47.451 lei47 mii20202021: 825 lei20212022: 1.140 lei20222023: 390 lei3902023
Profit net lei
2019: −6.359 lei20192020: 8.958 lei9 mii20202021: −20.087 lei−20 mii20212022: −5.466 lei20222023: −14.812 lei20232024: −2.586 lei20242025: −2.175 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEXT ITCLOUDS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.175 lei în creștere față de 2024 42.339 lei în creștere față de 2024 — 12 lei −42.327 lei —
2024 — −2.586 lei în creștere față de 2023 40.488 lei în creștere față de 2023 — 337 lei −40.151 lei —
2023 390 lei în scădere față de 2022 −14.812 lei în scădere față de 2022 37.632 lei în creștere față de 2022 — 67 lei −37.565 lei —
2022 1.140 lei în creștere față de 2021 −5.466 lei în creștere față de 2021 23.588 lei în creștere față de 2021 3.648 lei 671 lei −22.753 lei —
2021 825 lei în scădere față de 2020 −20.087 lei în scădere față de 2020 20.057 lei în creștere față de 2020 47.034 lei 1.023 lei −17.287 lei 1 în scădere față de 2020
2020 47.451 lei 8.958 lei în creștere față de 2019 10.119 lei în scădere față de 2019 90.419 lei 9.589 lei 2.799 lei 2
2019 — −6.359 lei 11.350 lei — 113.478 lei −6.159 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare