NEXT LEVEL ACTIVITIES S.R.L.

NEXT LEVEL ACTIVITIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40143093, Nr. Reg. Com. J26/1736/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. LIBERTĂŢII, NR.44, cod poștal 545400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NEXT LEVEL ACTIVITIES S.R.L.
CUI
40143093
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1736/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. LIBERTĂŢII, NR.44
Cod poștal
545400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, NEXT LEVEL ACTIVITIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 73.240 lei, o pierdere netă de 11.662 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 28.833 lei2020 · Cifra de afaceri: 44.886 lei2021 · Cifra de afaceri: 68.664 lei2022 · Cifra de afaceri: 102.018 lei2023 · Cifra de afaceri: 133.781 lei2024 · Cifra de afaceri: 97.400 lei2025 · Cifra de afaceri: 73.240 lei2019 · Profit net: 18.513 lei2020 · Profit net: 25.051 lei2021 · Profit net: 4.994 lei2022 · Profit net: 50.812 lei2023 · Profit net: 3.755 lei2024 · Profit net: 9.239 lei2025 · Profit net: −11.662 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 28.833 lei20192020: 44.886 lei20202021: 68.664 lei20212022: 102.018 lei20222023: 133.781 lei134 mii20232024: 97.400 lei20242025: 73.240 lei73 mii2025
Profit net lei
2019: 18.513 lei20192020: 25.051 lei20202021: 4.994 lei20212022: 50.812 lei51 mii20222023: 3.755 lei20232024: 9.239 lei20242025: −11.662 lei−12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NEXT LEVEL ACTIVITIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 73.240 lei în scădere față de 2024 −11.662 lei în scădere față de 2024 20.041 lei în creștere față de 2024 — 294.029 lei 52.384 lei 1
2024 97.400 lei în scădere față de 2023 9.239 lei în creștere față de 2023 8.296 lei în creștere față de 2023 5.613 lei 66.729 lei 64.046 lei 1 în scădere față de 2023
2023 133.781 lei în creștere față de 2022 3.755 lei în scădere față de 2022 3.617 lei în creștere față de 2022 12.795 lei 45.629 lei 54.807 lei 2
2022 102.018 lei în creștere față de 2021 50.812 lei în creștere față de 2021 2.394 lei în scădere față de 2021 10.512 lei 42.934 lei 51.052 lei 2
2021 68.664 lei în creștere față de 2020 4.994 lei în scădere față de 2020 4.051 lei în creștere față de 2020 — 9.285 lei 5.234 lei 2
2020 44.886 lei în creștere față de 2019 25.051 lei în creștere față de 2019 379 lei în scădere față de 2019 — 25.670 lei 25.291 lei 2 în creștere față de 2019
2019 28.833 lei 18.513 lei 2.788 lei — 21.501 lei 18.713 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare